fbpx

Балкон "під ключ" — найкращий вибір

Суспільство 13:57, 14.12, 2020

У чому полягає різниця між балконом та лоджією? Обидва приміщення не опалюються центральним опаленням, тому не відносяться до житлових. Що стосується протипожежного захисту, то балкон та лоджія є основними шляхами евакуації на випадок пожежі.

Визначення

Балкон — це конструкція, розташована за фасадом будівлі та має форму платформи з поручнями, котра, як правило, розташована не вище рівня підлоги приміщення і обов’язково посилена балками, що виступають із фасадної стіни будинку. На відміну від балкона, лоджія здебільшого оточена трьома стінами. Завдяки своїй конструкції лоджія становить одне ціле з приміщенням, поруч з яким її встановлено.

Важко уявити сучасну міську квартиру без балкона або лоджії. Компанія «Газда» (вебсайт https://gazda.ua/balkony/balkony-i-lodjii-pod-kluch/) пропонує наступні види облаштування балконів:

* Балкон «під ключ».

* Балкон з виносом.

* Французький балкон.

* Обшивка та утеплення балкона.Балкон "під ключ" — найкращий вибір 1

Різниця у функціональності

Окрім особливостей конструкції, необхідно враховувати можливості цих приміщень у функціональному плані. Балкон має меншу місткість, оскільки плита, яка є основною його частиною, кріпиться до фасаду лише одним своїм боком біля входу до кімнати. Це пов’язано з неможливістю значно обтяжити конструкцію будівлі без ризику аварій.

На відміну від балкона, лоджія кріпиться на підпірних стінах. Глибина лоджії зазвичай визначається потребою природного денного світла в приміщенні, до якого вона прилягає, і залежить від багатьох факторів, включаючи розташування будинку відносно основних точок. Ще одна відмінність балкона від лоджії — наявність стелі та даху.

Конструкція лоджії надає широкі можливості в її переплануванні, переробці, утепленні. В ній можна сміливо розташовувати меблі, встановлювати перегородки та важкі склопакети без ризику обвалення.

Нині спостерігається симбіоз описаних споруд. Це так звані балкони-лоджії, особливістю яких є поєднання характеристик цих приміщень: частина основної плити є несучою, а частина — фасадом будівлі, що робить дизайн більш безпечним і зручним.

Балкони та лоджії в новобудовах

Балкони та лоджії в нових будівлях, безумовно, відрізняються від подібних приміщень у старих будинках. Нині архітектори та будівельники більше не обмежуються типовими розмірами та формами, а балкони мають площу від 2,5 до 23 кв. м. Балкони та лоджії можуть мати вхід як з одного приміщення квартири, так і з усіх, і не обов’язково бути однотипними.

Дуже часто балкони та лоджії в новобудовах скляні, що створює цілісність всієї конструкції, певну естетичну та архітектурну досконалість.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: