fbpx

Батьки учнів на онлайн можуть перевести дітей в ліцей №7 Франківська

Суспільство 16:16, 29.08, 2023

Ліцей № 7 — єдиний в Івано-Франківську навчальний заклад, де з 1 вересня діти зможуть здобувати освіту дистанційно. У ньому навчатимуться онлайн учні з інших шкіл міста та громади.

Про це Суспільному розповіла директорка ліцею Оксана Румак. З її слів, для цього батькам школярів потрібно написати заяву про переведення дитини в такий клас.

Ліцей надає батькам довідку, що їхню дитину зарахували до онлайн-класу. Тоді вони можуть забрати документи зі школи, де вона вчилася до цього часу.

“Найперше — маємо зрозуміти, скільки є заяв, де перебуває дитина. Також потрібно скласти додаткові розклади: для тих дітей, які в Україні, і для тих, хто за кордоном”, — розповідає Оксана Румак.

Процес оформлення школяра в онлайн-клас ліцею № 7 займає приблизно тиждень, каже директорка департаменту освіти та науки міськради Вікторія Дротянко. Вона додає, що протягом 2023-2024 навчального року батьки можуть обрати будь-яку форму навчання: очну, дистанційну або сімейну.

Ці онлайн-класи розраховані на дітей, які не йдуть до школи, а з якихось причин залишаються вдома або перебувають за кордоном. У цьому ліцеї вчитимуться діти з міста і, можливо, з області, якщо будуть такі запити. В нас вже є кілька дзвінків, до прикладу з Бурштина, Коломиї”, — говорить Вікторія Дротянко.

З її слів, діти, які перебувають в Україні, зможуть онлайн вивчати всі предмети шкільної програми. Учні з-за кордону відвідуватимуть лише три предмети: українську мову, українську літературу та історію України.

Вчителька історії України Надія Сидорик говорить: дистанційне навчання у ліцеї № 7 розпочали три роки тому під час пандемії COVID-19. З її слів, один із недоліків такої форми навчання — школярі повинні багато уваги приділяти самоосвіті.

Минулого року ми працювали так: частину дітей під’єднували дистанційно, частина вчилася очно. Тут виникає кілька нюансів. З одного боку, ти залучаєш всіх дітей. Вони слухають тебе, твої пояснення, ставлять запитання. Але не завжди ти можеш приділити їм стільки уваги, як тим діткам, які є в класі. Коли ти працюєш з одними учнями, інші починають відволікатися від навчального процесу. Тому вчитель постійно повинен бути “в тонусі”, — пояснює Надія Сидорик.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: