fbpx

Безцінний досвід і реальні кейси: газовики створили навчальну онлайн-платформу для студентів

Суспільство 18:58, 01.04, 2020

Представники газовидобувних компаній, міжнародні галузеві експерти та викладачі профільних навчальних закладів України об’єдналися, щоб створити навчальну онлайн-платформу IPL. Програма розрахована на студентів, які навчаються за технічними спеціальностями та планують працювати у газовидобувній галузі.

Independent Petroleum Leaders (IPL) — онлайн-платформа, на якій фахівці зі значним практичним досвідом розповідають про різні аспекти пошуку, видобутку та переробки вуглеводнів. За словами учасників, їх мета полягає у просвітницькій діяльності та обміні досвідом із реалізації успішних кейсів у газовидобувній галузі. Для студентів це унікальна інформація, яку вони точно не знайдуть у підручниках. Для представників галузі це розвиток потенційних співробітників і можливість поділитися досвідом.

—  Якщо ти потрапив на цю сторінку, то ти, як і ми, бажаєш розвивати газовидобувну галузь, розвивати висококваліфікованих фахівців, отримувати нові знання або ділитися власним досвідом. Ми раді вітати тебе на нашій сторінці. Адже тут ти маєш нагоду познайомитися зі спікерами, які є успішними експертами галузі. Вони працюють у найбільших газовидобувних компаніях України, є лекторами профільних університетів та іноземними партнерами-співробітниками міжнародних галузевих компаній, — зазначено у повідомленні на офіційній сторінці проєкту.

Уніальність платформи полягає у тому, що досвідчені фахівці діляться реальними кейсами найбільших компаній, розповідають про актуальні теми газовидобутку. У ході лекцій студенти можуть дізнатися, які сучасні підходи та нові технології використовують провідні компанії галузі. Навчальні семінари насамперед розраховані на студентів, які планують працювати в газовидобувній галузі. Лекції проводяться у вигляді інтерактивів, «живого» спілкування у прямому ефірі, через онлайн-портали. Після ефіру відео можна переглянути на ютуб-каналі проєкту.

— Це вже другий тиждень нашого проєкту. Спочатку він планувався виключно для студентського чаптеру Харківського політехнічного інституту. Адже до нашої спілки активно надходили зауваги, що через карантин призупинилося навчання. Ми хотіли допомогти студентам, тому пустили клич у соціальних мережах. Почали знаходитись експерти. Одним із перших відгукнулося та підтримало АТ «Укргазвидобування». Ми почали помічати, що кількість учасників збільшується, до нас приєднувалися різні міста. Згодом почали долучатися і співробітники галузі. У цей момент ми зрозуміли, що проєкт необхідно розвивати та виводити його на новий рівень, — розповідає співорганізатор навчальної платформи Михайло Братах.

У планах організаторів продовжити цю ініціативу мінімум на період карантину. Але, як відмітив Михайло Братах, IPL може стати гарним навчальним стартапом для представників галузі, експертів і студентства.

Проєкт анонсований за підтримки найбільшої газовидобувної компанії України АТ «Укргазвидобування». Серед партнерів: спілка інженерів-нафтовиків SPE Ukraine Professional Chapter, Американська асоціація нафтових геологів AAPG і SEG Ukrainе. Інформаційну підтримку надали щомісячний аналітичний звіт «Нефть и газ Украины», нафтогазовий консультаційний центр «НьюФолк» і галузевий інформаційний портал «Про газ країни».

Рена Дарсанія

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: