fbpx

Біохімік ПНУ увійшов в редколегію одного з найавторитетніших міжнародних журналів Biogerontology

Суспільство 14:16, 16.06, 2021
НА ФОТО: Олег Лущак

Доцент кафедри біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету Олег Лущак увійшов до складу редакційної колегії одного з найавторитетніших міжнародних журналів Biogerontology.

Про це інформує Кафедра біохімії та біотехнології ПНУ.

Журнал Biogerontology має імпакт-фактор 3,667 (2019-2020) та відповідно до класифікації SCImago Journal and Country Rank видання входить у перший квартиль (нагадаємо, що до першого квартилю включають журнали із найвищими імпакт-факторами у відповідній категорії).

Видання висвітлює високого рівня наукові роботи, які присвячені розкриттю біологічних механізмів старіння з метою підвищення якості життя у похилому віці, тобто запобіганню, корекції, лікуванню та мінімізації вікових порушень.

Протягом 2019-2020 рр. Олег Лущак та його колеги надрукували тільки у згаданому вище журналі 5 статей. А серед співавторів цих робіт є також і студенти кафедри біохімії та біотехнології.

До слова, науковці кафедри неодноразово виконували обов’язки редакторів міжнародних наукових видань, проте у журналі такого високого рівня – це вперше. Крім того, Олег – єдиний представник України у редакційній колегії цього журналу.

Читайте також: “Несу прапор України”: професор ПНУ Володимир Лущак – серед найбільш цитованих науковців світу.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: