fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Бізнес долучається до наближення перемоги: компанія blago і БО "Благодійний Фонд "Вірні" підписали меморандум про співпрацю

Бізнес долучається до наближення перемоги: компанія blago і БО "Благодійний Фонд "Вірні" підписали меморандум про співпрацю

Суспільство 20:28, 12.05, 2023

Компанія blago та об’єднання волонтерів домовилися про довготривале співробітництво заради підтримки українських захисників та тих, хто її потребує в цей непростий для країни час. Меморандум регламентує співробітництво у 4 стратегічних напрямах: гуманітарна допомога постраждалим, медичне забезпечення постраждалих і закладів, підтримка у відбудові зруйнованих міст і сіл та забезпечення потреб ЗСУ.

Компанія blago підтримує українських захисників з перших днів війни, і початок співпраці з БФ “Благодійний Фонд “Вірні” стане ще одним важливим етапом, що допоможе об’єднати зусилля бізнесу та волонтерів заради майбутнього нашої країни.

“Це початок тривалої спільної роботи заради миру в Україні, допомоги ЗСУ та в подальшому швидкого відновлення регіонів, які постраждали від агресора. Віримо, що разом ми зробимо ще більше добрих справ”, – прокоментували в компанії blago.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: