fbpx

Благодійний фонд Юрія Дерев’янка нагородив найкращих спортсменів з Надвірнянського району

Суспільство 18:16, 26.06, 2019

Переможці змагань з дзюдо, самбо та футболу, вихованці Надвірнянської ДЮСШ та їхні тренери отримали грошові премії від Всеукраїнського благодійного фонду Юрія Дерев’янка.

Учень 11 класу, який посів перше місце на чемпіонаті України серед дорослих, а п’яте місце на кубку світу з самбо, Яремчук Юрій каже, що наполегливо тренується вже 8 років поспіль. Спочатку в рідному селі Бистриця, тепер у Надвірній.

“Таке нагородження – це велика підтримка для мене, щоб я і надалі займався цим спортом. Від Юрія Дерев’янка я отримую нагороди уже втретє».

Благодійний фонд Юрія Дерев’янка нагородив найкращих спортсменів з Надвірнянського району 1
Благодійний фонд Юрія Дерев’янка нагородив найкращих спортсменів з Надвірнянського району 2
Благодійний фонд Юрія Дерев’янка нагородив найкращих спортсменів з Надвірнянського району 3

Серед нагороджених і тренер Петлюк Володимир. Чоловік розповідає, що навчає дітей дзюдо і самбо ось уже 16 років.

«Починав свою кар’єру в селі Бистриця. Тепер у Надвірній. Тішить, що у нас займаються і діти з сільської місцевості. Всі вони – це наша гордість».

Керівник Івано-Франківської обласної організації партії «ВОЛЯ», депутат Надвірнянської райради Тетяна Пришляк каже, що нагородження найкращих спортсменів від Благодійного фонду Юрія Дерев’янка у Надвірній відбувається уже 10 років:

«Щоб досягти результатів у спорті, потрібно постійно працювати над собою, багато тренуватись і в чесній боротьбі перемогти на змаганнях. Дуже приємно, що цьогоріч дівчата-футболістки стали чемпіонами. Тепер Надвірна – це не тільки столиця самбо і дзюдо, але й дівчачого футболу».

Тетяна Пришляк також зазначила, що дуже важливою є підтримка спортсменів благодійниками:

«Сподіваємось, що незабаром переможці змагань отримуватимуть нагороди не тільки від фонду Юрія Дерев’янка, але й від влади району, а також що інші благодійні організації долучаться до цієї доброї справи. І це буде для дітей хорошою мотивацією для нових перемог».

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: