fbpx

Благодійний фонд Юрія Дерев’янка відзначив талановиту молодь з особливими потребами у Надвірній

Суспільство 11:10, 28.06, 2019

Всеукраїнський Благодійний фонд народного депутата Юрія Дерев’янка відзначив талановиту молодь з особливими потребами – в рамках фестивалю «Ти не один», що відбувся у Надвірній.

«Не зважаючи ні на що, за умови, коли є підтримка рідних, батьків, друзів, ці діти мають можливість не лише розвиватись, а й демонструвати свій талант. Хочу привітати і надати грошову допомогу учасникам фестивалю від імені народного депутата Юрія Дерев’янка», – привітала талановиту молодь з особливими потребами представник фонду Дерев’янка Ольга Ганиш.

Тим часом вихованці різноманітних центрів для дітей з особливими потребами Надвірнянщини вразили гостей своєю сміливістю та талантами до співу, танців та віршів.

За словами представників Благодійний фонду Юрія Дерев’янка, участь цих хлопців та дівчат у різноманітних творчих заходах дозволяє їм природно реалізувати свою особистість. А матеріальна підтримка дає впевненість, що вони не самотні.

«Фестиваль «Ти не один» у Надвірній проходить кілька років поспіль. І щоразу до нього долучається народний депутат Юрій Дерев’янко. Звичайно, будь-яка матеріальна допомога для дітей та їхніх сімей є дуже важливою. Адже враховуючи проблеми зі здоров’ям діточок, батьки несуть величезні витрати на їх реабілітацію. Відрадним є те, що щороку більшає тих, хто хоче допомогти таким дітям», – говорить Ольга Ганиш.

Тим часом представники Всеукраїнського Благодійного фонду народного депутата Юрія Дерев’янка обіцяють й надалі усіляко підтримувати дітей з особливими потребами.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: