fbpx

Борги з субсидій перевищили 14 мільйонів гривень у 19 областях

Суспільство 09:45, 08.02, 2020

Заборгованість по виплаті пільг та субсидій населенню зафіксована в 19 областях.

До початку 2020 року заборгованість з виплати пільг та субсидій населенню на оплату комунальних послуг була зафіксована в 19 областях України.

Про це повідомили в пресслужбі Рахункової палати України, пише ДТ.

Найбільша заборгованість на Львівщині — 7,2 млн грн, у Дніпропетровській області — 4,9 млн грн, Київській області — 0,6 млн грн, Запорізькій області — 0,5 млн гривень.

“Це свідчить про одне — фактична потреба в таких витратах за рахунок субвенції не забезпечена. Всього в 19 областях станом на 1 січня 2020 року по наданих пільгах та житлових субсидіях була кредиторська заборгованість в сумі 14,6 млн гривень. Комусь така сума в масштабах всієї країни буде здаватися незначною. Але є небезпека, що ця заборгованість не буде погашена”, — заявив глава Рахункової палати Валерій Пацкан.

Він пояснив, що ризики непогашення заборгованості по наданих пільгах та житлових субсидіях в поточному році зумовлені тим, що у законі про державний бюджет на 2020 рік надання цієї субвенції місцевим бюджетам не передбачено.

“В 2019 році на виконання фактичних зобов’язань місцевих бюджетів з надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг з державного бюджету надана субвенція в сумі 21,6 млрд грн, або 99,9% плану на рік”, — зазначив Пацкан.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: