fbpx

Брендинг як він є

Суспільство 10:25, 21.10, 2019

Стратегічний брендинг складається з комплексу заходів, які направлені на створення нового бренду: створення цілісної стратегії його позиціювання, розробки бренду в частині побудови релевантного комунікативного та зовнішнього його образу.

Головною його задачею є формування єдиного образу бренду, унікального за своїм внутрішнім змістом та оригінального за своїм зовнішнім виконанням, який має особливу цінність для споживача, при цьому функціонального, спроможного швидко та якісно вирішувати всі актуальні питання та запити свого потенційного клієнта. Розробка потужних брендів — основна компетенція дизайн-студій.

Розробка успішних брендів: етапи розробки, просування

Створення нового бренду продукту чи сервісу як комплексна стратегічна чи маркетингова задача може бути розбита на певні самостійні брендингові задачі з розробки позиціонування, єдності вербальних, візуальних, рекламних комунікацій бренду, а також інструкції з управління брендом.

Маркетинговий аналіз — є обов’язковим етапом, який є основою для проведення будь-яких подальших робіт.

Розробка стратегії позиціонування — чітке виявлення позиціонування бренду, сприяє розвитку майбутньої зовнішньо-комунікативної стратегії бренду, знаходить головні цінності для споживача.

Основні етапи:

  • Розробка логотипу — є основою майбутньої зовнішньої стратегії бренду.
  • Створення фірмового стилю підприємства — дозволяє забезпечити єдність та максимальну присутність бренду.
  • Оформлення упаковки — обов’язковий етап товарного брендингу, який дозволяє сформувати імідж бренду на ринку, відокремити його від конкурентів та підвищувати рівень продажів.
  • Підготовка брендбуку — це єдиний документ, який закріпляє підсумки всіх робот в області брендингу та має як теоретичні аспекти, так і практичні рекомендації з експлуатації зовнішніх атрибутів.
  • Оформлення інтер’єру дозволяє сформувати індивідуальний простір бренду, глибше показити його внутрішню сутність, головні цінності, а також заслужити довіру споживача.

Ефективність брендингу

Брендинг, який має високий рівень ефективності, — це завжди результат загальних зусиль спеціалістів в найрізноманітніших галузях від маркетингу та бренд-менеджменту до реклами, креативу та оформлення. Лише об’єднання досвіду та взаємних зусиль спеціалістів із усіляких сфер дозволяє отримати на виході максимальні результати у розробці та розвитку ефективних брендів. Весь комплекс робіт з брендингу орієнтовано на створення актуального, модного бренду, який спроможний викликати довіру та позитивний емоційний відгук у свого потенційного клієнта.

  • Об’єднання робіт в галузі брендингу та дизайну орієнтовано на створення бренду товару чи сервісу з високим рівнем ідентифікації та високим рівнем запам’ятованості, що дає можливість споживачу безпомилково знайти його у конкурентному середовищі.
  • Головна стратегічна задача брендингу: розробити бренд, який володіє такою привабливістю для споживача, яка сприяє купівлі вашого продукту чи користування сервісом навіть на фоні більш дешевих пропозицій конкурентів.
  • Головна задача – розробити особистий бренд, який буде в очах споживача еталоном та знаком якості для товарів чи сервісів для всього ринкового сегмента.

Вартість брендингу

Кожен бренд — це безперечно індивідуальність. Тут не має бути стандартних рішень, які будуть застосовуватись однаково ефективно для абсолютно різнопланових проєктів та різноманітних брендів. Кожне рішення — унікальне, має своє стратегічне спрямування та ефективно працює лише відносно конкретного проєкту. Тому вартість послуг завжди визначається індивідуально, особливо залежно від об’єму роботи, особливостей проєкту та стратегічних маркетингових задач у сфері брендингу.

Джерело : https://gagarinstudio.com.ua/ua/razrabotka_firmennykh_stilej

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: