fbpx

Британська розвідка спрогнозувала новий напрямок наступу російських військ на Донбасі

Суспільство 10:55, 27.06, 2022

Росія зараз намагається посилитися на Ізюмському північному напрямку. Про це свідчить тиждень постійних тяжких обстрілів. У той же час основним напрямом наступу Росії залишається Сєвєродонецько-Лисичанський.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії у Twitter.

Зазначається, що українські сили продовжують утримувати оборону на цій ділянці, ефективно використовуючи лісисту місцевість для оборони.

За даними британської розвідки, найближчими тижнями російська кампанія, швидше за все, все більше спиратиметься на ешелони резервних сил. Вони складаються з кількох окремих компонентів, які Росія майже напевно вже почала розгортати.

Резерв бойової армії Росії – це недавнє нововведення, що складається з резервістів-добровольців, які розгортаються як цілі підрозділи, які зазвичай призначені для виконання завдань з охорони тилу.

“Людський мобілізаційний ресурс – це значний резерв усіх ветеранів, які служили в регулярних збройних силах за останні п’ять років. Російська влада, ймовірно, використовує добровольців із цієї категорії для укомплектування третіх батальйонів у складі регулярних бригад”, – наголошується у зведенні.

Незважаючи на постійну нестачу кількості готових до розгортання резервістів для України, російське керівництво, ймовірно, як і раніше, не хоче віддавати наказ про загальну мобілізацію, вважають у британській розвідці.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: