fbpx

Будинок для людей похилого віку в Івано-Франківську «Evomed»

Суспільство 11:16, 17.10, 2022

Люди похилого віку, як і діти, вимагають від нас постійної уваги. Крім фізичної допомоги у виконанні побутових завдань, вони потребують, щоб їх слухали, і часто залишаються незадоволеними кількістю часу, що їм приділяється. Але реалії такі, що дорослі люди, які працюють, не можуть приділяти бабусям або дідусям весь свій час і потурати їх капризам. Тож сім’ям, на плечах яких лежить догляд за літнім родичем, варто замислитися над створенням таких умов, які допоможуть літній людині справлятися з реаліями нового способу життя.

Прекрасним помічником для багатьох сімей, які люблять свого дідуся чи бабусю, є будинок для людей похилого віку. На перший погляд, це може здаватися дивним, але насправді так і є. Звичайно, йдеться зовсім не про державні установи, рівень яких часто лякає, а часом навіть шокує, а про приватні пансіонати для людей похилого віку.

Послуги та можливості сучасних будинків для людей похилого віку «Evomed»

Вперше відвідавши приватний пансіонат для літніх людей у Івано-Франківську «Евомед», багато хто залишається дуже здивований. Адже на базі сучасних центрів людям похилого віку пропонуються умови життя та можливості, порівняні хіба що з найкращими курортами. Ось що може отримати ваш літній родич, ставши постояльцем закладів «Evomed»:

  1. цілодобовий медичний контроль, лікування, реабілітацію, різноманітні профілактичні заняття, що сприяють покращенню стану його здоров’я;
  2. проживання у комфортній кімнаті, можливість користуватися обладнаним санвузлом, вільно переміщатися територією центру, щодня прогулюватися на впорядкованій території;
  3. отримувати допомогу у підтримці особистої гігієни, догляді за речами, прийомі їжі, якщо це необхідно;
  4. смачно і корисно харчуватися, враховуючи рекомендовану лікарем дієту;
  5. брати участь у житті центру: для стареньких влаштовують концерти, свята та заходи, щодня вони можуть проводити вільний час за спільним читанням, іграми, переглядом фільмів тощо.
Будинок для людей похилого віку в Івано-Франківську «Evomed» 1

Кожен постоялець центру отримує від персоналу рівно стільки уваги та допомоги, скільки йому необхідно з урахуванням його стану та можливостей. Так, для лежачих хворих передбачено цілодобовий догляд та допомогу. А бабусі та дідусі, які почуваються краще, мають можливість вільно насолоджуватися настільними іграми у колі нових друзів.

Сайт мережі пансіонатів «Евомед»: https://www.evomed.com.ua/

Телефон: +38 (050) 447-75-33

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: