fbpx

Бурштинська ТЕС не допустила екологічну інспекцію до планової перевірки

Суспільство 09:26, 23.07, 2019

Бурштинська ТЕС не допустила Державну екологічну інспекцію Карпатського округу до проведення планової перевірки, яка повинна була розпочатись 22 липня 2019 року.

НА ФОТО: Бурштинська ТЕС

Перевірка мала проходити відповідно до «Плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державної екологічної інспекції України на 2019 рік», затвердженого наказом Держекоінспекції від 30.11.2018 №262 та «Плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік», затвердженого наказом Державної регуляторної служби України від 15.11.2018 №152.

Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища звернулись з цього приводу до органів Нацполіції, складено акт про недопуск, інформує пресслужба екоінспекції Карпатського округу.

Спроба попередньої перевірки також була невдалою – у 2017 році Бурштинська ТЕС не допустила Державну екологічну інспекцію в Івано-Франківській області до проведення планового заходу державного нагляду (контролю).

На фейсбук-сторінці Бурштинської ТЕС повідомляють, що не допустили інспекторів на перевірку, оскільки Держекоінспекцією не виконані вимоги чинного законодавства, зокрема не затверджені та не оприлюднені на власному офіційному вебсайті нові уніфіковані форми актів, що розроблені відповідно до вимог чинної постанови КМУ, а також не дотримано інших вимог законодавства щодо здійснення перевірок.

“Як тільки органи контролю оформлять належно усі документи, згідно з вимогами законодавства, то зможуть провести перевірку на ДТЕК Бурштинська ТЕС”, – йдеться у повідомленні.

Довідково: За інформацією Міністерства екології та природних ресурсів України, Відокремлений підрозділ “Бурштинська ТЕС” ПАТ “ДТЕК Західенерго” включено до «Переліку об’єктів, які є найбільшими забруднювачами довкілля в Україні по викидах в атмосферне повітря» та до «Переліку об’єктів, які є найбільшими забруднювачами довкілля по утворенню відходів».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: