fbpx

Carfast.express: ваш вірний і благонадійний помічник для доставки автомобіля зі США

Суспільство 17:16, 13.01, 2021

Купити стару машину в Україні досить непросто. І багато автолюбителів, які хоча б один раз купували автотранспорт б/у, про це знають. Практично всі представники вторинного українського ринку з солідним пробігом і далеко не першої свіжості. Однак виручити за них хочуть як за нові автомобілі.

5 вигод від покупки авто в США в порівнянні з українським ринком

  1. Економія бюджету при покупці автомобіля з Америки становить 20-50%. Лоти на аукціонах в США коштують дуже скромно, тому навіть додаткові витрати на пригін машини і її оформлення в Україні дозволяють заощадити і витратити в результаті менше грошей, ніж при покупці аналогічної моделі на домашньому ринку.
  2. Тільки справжній пробіг. За кордоном скручений пробіг карається кримінальною відповідальністю. Цим можуть промишляти тільки приватники. А на аукціонах переважно торгують страхові компанії, які ніколи не підмочать свою репутацію.
  3. Повна історія автомобіля без клопоту. Знаючи VIN-номер моделі, збирають всю необхідну інформацію: пробіг, колишні власники, з яких регіонів, ТО і ремонти, ДТП, вандалізм, утоплення і стихійні лиха, крадіжки і кредити.
  4. Унікальні, екзотичні моделі. Щедрі комплектації. Американці частіше за всіх і більше всіх в світі купують і міняють автомобілі. Саме для них стараються всі автопроми світу. Японські і німецькі автовиробники деякі моделі створювали виключно для американського ринку. Плюс американці люблять комфорт, та ще й конкуренція між автопромами, тому вони отримують за прийнятними цінами максимально укомплектовані авто.
  5. Старі машини в хорошому стані завдяки відмінним дорогам і якісному паливу. Знос автомобільних вузлів у декілька разів менший, ніж у авто, які їздять по українських дорогах.

Сильні сторони компанії Carfast.express як українського лідера

 У команді підготовлені фахівці різних профілів – підбирачі, юристи, менеджери, які знають, як шукати лоти, перевіряти, оформляти документи, уникати шахраїв і битих авто. Тут укладають тільки вигідні угоди. Покупці контролюють всі витрати, будь-які платежі тільки офіційно через банк. Підбирачі вибирають модель, яку описав замовник. Лот ретельно перевіряють перед торгами по базах даних США. Виключені потопельники і погорільці. Страхування вантажу перед відправкою в Україну. Магазин запчастин https://massive.ua/ з відмінним асортиментом від надійних постачальників, демократичними цінниками і консультаційною підтримкою – Massive. Покупці прямо з дому заходять на сайт в будь-який час доби і вибирають потрібні деталі оригінального виконання. Компанія Carfast.express пропонує послуги «під ключ». Повністю і компетентно проводимо угоди: від підбору і покупки іномарки до пригону авто в Україну, митного оформлення й постановки на облік.

Авто из США

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: