fbpx

Через карантин у Калуші платіжка за воду зменшиться більш як наполовину

Суспільство 18:20, 26.03, 2020

У березні-квітні калушанам не будуть нараховувати плату за централізоване водовідведення.

26 березня сесія Калуської міської ради розглянула і підтримала проєкт рішення, яким від плати за централізоване водовідведення у березні і квітні звільнили усіх споживачів комунального підприємства «Водотеплосервіс».

Як пояснив міський голова Ігор Матвійчук, у вівторок до міської ради звернувся ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» із пропозицією не нараховувати плату за очищення стоків за два місяці карантину при умові, що комунальне підприємство не буде нараховувати плату за централізоване водовідведення усім споживачам міста (населення, бюджетні установи, бізнес тощо), пишуть «Вікна».

За словами директора КП «Водотеплосервіс» Ігоря Яковини, 25 березня відбулися перемовини та було підписано протокол, за яким «КАРПАТНАФТОХІМ» не нарахує оплату за очищення стоків (а це близько 2,5 млн гривень за два місяці), а комунальне підприємство, відповідно, не буде нараховувати плату споживачам у березні і квітні.

Проте для цього міська рада мала підтримати ще один проєкт рішення — збільшити фінансування програми фінансової підтримки комунального підприємства з міського бюджету більш ніж на 1,9 млн гривень — це компенсація прямих витрат підприємства, пов’язаних з наданням послуги водовідведення (робота аварійних бригад, підкачувальних станцій, витрати на транспортування тощо). Необхідну суму міська рада додала.

Таким чином, за березень і квітень платіжки калушан за воду суттєво зменшаться. Так, тариф за один кубометр холодного водопостачання і водовідведення становить 19,9 гривень. У ньому 11,37 гривень — це плата за водовідведення. Таким чином, у березні і квітні за 1 кубометр спожитої води калушани будуть сплачувати всього 8,53 гривні.  

Читайте та обговорюйте найголовніші новини Івано-Франківська та області у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: