fbpx

Через війну на Прикарпаття переїхало майже 50 підприємств

Суспільство 12:31, 24.05, 2022

За підтримки програми релокації бізнесу на Прикарпаття вже переїхали майже 50 підприємств, з яких 25 розпочали роботу та випуск продукції. Про це повідомила голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

«Івано-Франківщина – тилова область, на яку в умовах сьогодення покладається завдання щодо забезпечення внутрішньо переміщених осіб, а також сталого розвитку економіки. Саме тому для нас важливо, щоб підприємства працювали, створювалися нові робочі місця, зокрема і для внутрішньо переміщених осіб, – повідомила Світлана Онищук. – Міністерство економіки України направило нам понад пів тисячі заявок для опрацювання. Наразі три сотні таких запитів нами вже розглянуто та надано пропозиції. Також варто зазначити, що понад 47 підприємств уже переїхали на Прикарпаття через бойові дії у місцях їх діяльності, 25 – розпочали випуск власної продукції».

Керівниця області зазначила, що релоковані підприємства спеціалізуються в основному на пошитті одягу, виробництві продуктів харчування, машинобудуванні та металообробці.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: