fbpx

Червона зона в ІФНТУНГ: що змінилося для студентів

Суспільство 19:51, 01.11, 2021

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу з 1 листопада до завершення теоретичного навчання з усіх видів навчальних занять (лекції, практичні заняття, лабораторні роботи тощо) навчання всіх рівнів здійснювати з використанням дистанційних технологій. Про це йдеться в наказі ректора від 27 жовтня.

Доступ окремих здобувачів до приміщень університету не заборонено за умови дотримання необхідних протиепідемічних заходів.

За студентами зберігається місце проживання у гуртожитку з оплатою проживання відповідно до встановленого кошторису.

«За власним бажанням, яке підтверджується відповідною заявою, здобувачі можуть не проживати в гуртожитках у цей період з перерахунком сплачених коштів за відповідний період у разі виїзду з гуртожитку», – йдеться в наказі.

 Семестрові контрольні заходи (заліки, екзамени, захисти звітів та курсових робіт тощо), переддипломна практика, атестація здобувачів вищої освіти (атестаційні іспити, захисти кваліфікаційних робіт тощо) теж проводитимуться з використанням дистанційних технологій.

Допускається очна атестація здобувачів вищої освіти (державні іспити, захисти кваліфікаційних робіт) за умови перебування м. Івано-Франківська та області у «помаранчевій», «жовтій» або «зеленій» зоні епідемічної безпеки, дотримання належних санітарних та протиепідемічних заходів, обов’язкової згоди здобувача (здобувачів) вищої освіти та вакцинації більш ніж 80% працівників відповідної кафедри та членів екзаменаційної комісії.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: