fbpx

Чому електронний поліс – це вигідно і зручно

Суспільство 18:09, 04.11, 2020

Останні кілька років в Україні на законодавчому рівні дозволено користуватися страховими послугами онлайн. Такий спосіб оформлення звичного для водіїв поліса страхування цивільно-правової відповідальності вже випробувало на собі багато клієнтів. Зараз в умовах адаптивного карантину він стає все більш актуальним. Розберемося з деталями отримання цих документів.

Як і де оформити страховку онлайн

Кожна страхова компанія, яку включено до офіційного реєстру і якій надано ліцензію на право вести страхову діяльність, має власний сайт. Саме там варто розрахувати попередню вартість поліса і замовити його.

Робити це онлайн набагато зручніше, оскільки не потрібно витрачати час, їхати до відділення компанії, де, можливо, доведеться чекати своєї черги. Для замовлення потрібно мати лише доступ до мережі інтернет і підготувати документи на машину, щоб заповнити спеціальну форму.

Чому електронний поліс – це вигідно і зручно 1

Як розрахувати вартість

Електронний страховий поліс ОСЦПВ для кожної машини коштує по-різному. На ціну впливає місто реєстрації власника транспортного засобу, марка і модель авто, об’єм двигуна і вид транспорту. Для деяких пільгових категорій людей страховку пропонують придбати зі знижкою до 50%. Але в такому випадку потрібно підтвердити право на пільги в офісі компанії.

Також на ціну страховки впливає спосіб оформлення ОСЦПВ. Так, у компанії VUSO електронний документ коштує на 10% дешевше, ніж на паперовому бланку.

Щоб самостійно не шукати значення коригувальних коефіцієнтів для кожного міста, типу транспорту і потужності двигуна, розрахувати ціну страхового поліса легко на офіційному сайті за допомогою онлайн-калькулятора. Після цього можна перейти до наступного кроку — заповнення спеціальної форми з інформацією про водія і технічними параметрами автомобіля.

Як користуватися електронною автоцивілкою

Після оплати електронний поліс протягом 5 хвилин приходить на вказану адресу електронної пошти. Далі його можна завантажити на телефон або роздрукувати за бажанням на аркуші звичайного паперу. Спеціальний бланк не потрібен.

Електронну страховку з 2019 року визнано таким документом, що не потребує обов’язкової друкованої версії.

Перевірити, чи є поліс справжнім, можна також онлайн. Для цього потрібно зайти на сайт Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ) та уточнити, чи є в реєстрі унікальний номер документа. Усі страхові поліси реєструються в єдиній системі, незалежно від того, яким способом були оформлені.

Якщо зупинила поліція, то правоохоронцю достатньо показати номер страховки безпосередньо з екрана мобільного пристрою. Або вони можуть це зробити, ввівши в реєстр номер транспортного засобу.

Чому електронний поліс – це вигідно і зручно 2

Як обрати відповідну страхову компанію

Купуючи електронний поліс, потрібно орієнтуватися не тільки на його ціну, але і на те, з ким заплановано укласти страховий договір. Важливою є інформація про наявність ліцензії, місце в рейтингах у незалежних джерелах. Варто уточнити, які відгуки про компанії, за скільки днів в середньому проводиться страхова виплата.

Прикладом такої організації є СК VUSO, яка працює на ринку вже 19 років і прагне бути сучасною. Тому зараз активно впроваджує електронний спосіб спілкування з клієнтами для надання страхових послуг. Вона є членом МТСБ України й має усі відповідні ліцензії.

Виконали VUSO і додаткову умову – розробили сервіс на сайті організації, за допомогою якого можна здійснити попередній розрахунок вартості послуги, заповнити спеціальну форму і перейти на платформу для оплати.

Активна діяльність підтверджена тим фактом, що СК входить до десятки всеукраїнських лідерів серед страхових компаній і перемогла в номінації «Електронні продажі ОСЦПВ за кількістю проданих полісів» за версією TOP Insurance.

Практика показує, що покупка поліса ОСАЦВ онлайн – це сучасно та економічно вигідно.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: