fbpx

Чому варто інвестувати в новий поліфункціональний комплекс KYЇVPROEKT City Space

Суспільство 14:48, 26.05, 2021

KYЇVPROEKT City Space — спільний проєкт компаній Perfect Group і SAGA Development, у рамках якого будівлю «Київпроєкту» буде перетворено в стильний багатофункціональний простір. Об’єкт гідно оцінять жителі мегаполіса, які не готові йти на компроміси в питаннях естетики, приватності та щоденного комфорту.

Чому варто інвестувати в новий поліфункціональний комплекс KYЇVPROEKT City Space 1

Особливості KYЇVPROEKT City Space

Акцентуємо на ключових перевагах житлового комплексу KYЇVPROEKT:

  • До питання реновації історичної будівлі забудовники підійшли комплексно. Концепція створювалася на основі дослідження зони 5-хвилинної доступності від об’єкта, яке провела компанія «Агенти змін». Фахівці розглянули наповнення публічних просторів, проаналізували пішохідні маршрути та якість зв’язків між вулицями. Це дало змогу сформувати мікс функцій, що необхідні сучасному центру столиці.

  • Об’єкт відповідає критеріям, які висуваються до нерухомості бізнес-класу.

  • Максимальна висота забудови — 24 поверхи. Нижні вісім поверхів відведено під комерційні та освітні об’єкти. Вище розташовані квартири.

  • У будинку 272 квартири. Мінімальна площа нерухомості стартує від 48,9 кв. м, а максимальна досягає 130,39 кв. м. Планування вільні, тому власники практично не обмежені, коли мова йде про організацію житлового простору. З панорамних вікон відкриватиметься краєвид на історичний центр столиці.

  • У дворі заплановано креативні суспільні простори. На даху стилобату облаштують зимовий сад. Локації будуть відкритими для всіх охочих.

  • Для автомобілів резидентів запроєктовано підземний паркінг. Це допоможе розв’язати проблему запаркованості прибудинкової території.

  • Ключова мета проєкту — створити повноцінну екосистему, яка об’єднає креативних фахівців зі сфер дизайну, архітектури, мистецтва, технологій та бізнесу. Цьому сприятимуть сім тематичних лабів: Fashion Lab, Healthy Lab, Smart Lab, Education Lab, Kids Lab, Media Lab та Kitchen Lab. На території комплексу передбачено простір для лекцій та конференцій, коворкінг, освітню платформу для дітей, локації для розваг, мінікінотеатр, студії відео- та звукозапису. Працюватимуть модні шоуруми, супермаркет, фуд-корт, панорамний ресторан, зали для виставок та для кінопереглядів тощо.

Детальнішу інформацію про KYЇVPROEKT City Space шукайте на сайті проєкту. Вартість та умови купівлі квартир озвучать у відділі продажу. На офіційній вебсторінці можна замовити зворотний дзвінок. Звертайтеся за консультацією!

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: