fbpx

Чому вигідно купувати товари у США та як їх доставляти

Суспільство 12:20, 06.01, 2023

Минули часи, коли покупці мали задовольнятися лише тим, що є в магазинах. Конкуренція, боротьба за лояльність покупців, різні маркетингові ходи та рекламні кампанії роблять пошук потрібних товарів високої якості за вигідною ціною більш зручним. Але досі не всі розуміють, які перед ними відкриваються можливості. Наприклад, купівля та доставка товарів зі США в Україну.

Які переваги купівлі товарів у США

Побутова техніка, гаджети, косметика, одяг та інша продукція американських брендів користується популярністю у покупців з різних країн. Причина не тільки в престижності, але й в якості товарів зі США.

Чому вигідно купувати товари у США та як їх доставляти 1

Звісно, придбати продукцію американських виробників можна і в Україні, але коштувати вона буде значно дорожче. Ті, які хочуть зекономити, купують товари зі США дешевше у неофіційних постачальників, ризикуючи отримати підробку. Щоб вигідно придбати оригінальні товари, можна замовити їх в американських інтернет-магазинах:

  • Ebay;
  • Amazon;
  • Apple;
  • Estee Lauder;
  • Under Armour;
  • Victoria’s Secret;
  • Converse та багатьох інших.

Навіть враховуючи вартість доставки, деякі позиції обійдуться дешевше, ніж в Україні. До того ж у покупців з’явиться можливість придбати товари, які не поставляються на український ринок.

Як придбати товар зі США

Якщо ви раніше заходили на сайти закордонних інтернет-магазинів, то могли помітити, що лише деякі магазини пропонують доставку в Україну. Більшість веде бізнес лише у США. Проте це не завадить отримати бажаний товар. Якщо ви побачили потрібну позицію у такому інтернет-магазині, можете замовити послуги з доставки в Україну на https://dniprollc.com/ukraina/dostavka-tovarov-v-ukrainu/. Обрані товари можуть доставити на адресу американських офісів компанії «Dnipro LLC», а вже звідти відправити в Україну зручним для клієнта способом.

Звичайно, з урахуванням послуг посередника та транспортних витрат продукція обійдеться дорожче, ніж собівартість. Проте багато товарів зі США з доставкою вигідно брати саме через більш вигідну кінцеву вартість, навіть ніж при покупці в Україні. В американських магазинах часто проводять акції, які дозволяють придбати товар за зниженою ціною.

Якщо ви ще не купуєте товари зі США, будете приємно здивовані, дізнавшись, наскільки це зручно та вигідно. Такий шопінг нічим не відрізняється від вибору та здійснення покупок в інтернет-каталогах та магазинах нашої країни, за винятком того, що доставка зі США до України триває близько 2-3 тижнів.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: