fbpx

Чудові м'які меблі від Златамебель

Суспільство 11:05, 07.02, 2020

Вважається, що в італійців дуже гарний смак, тому там найкращі дизайнери, і в Німеччині гарна якість на усе, що німці виготовляють. Тому меблева фірма «Zlatamebel» узяла найкраще від цих двох націй.

Італійський стиль та німецька якість — це якраз ті фактори, на яких тримається компанія. Найкращі меблі, які прослужать довго, даруючи тепло і комфорт будь-кому.

Магазин меблів крокує в ногу з часом, відстежує найсвіжіші віяння меблевої моди, швидко відгукується на прагнення клієнтів і кожен день радує їх новинками. Асортимент каталогу містить цікаві та якісні м’які меблі Златамебель — моделі на будь-який смак та для різноманітних приміщень.

Чудові м'які меблі від Златамебель 1

Основні параметри меблювання «Zlatamebel»:

  • Шкіра, європейські матеріали, що обробляються на елітних італійських заводах;
  • Товари, які прослужать вам багато років, виготовлені на європейському оснащенні;
  • Екологічно чиста сировина відповідає найбільш суворим європейським стандартам.

Професійна команда:

  • художники, що навчалися в Італії та розуміють, які неповторні італійські меблі;
  • технологи, які щороку підвищують кваліфікацію в Данії й Німеччині, якраз вони втілюють в життя високу якість, якою пишається магазин;
  • конструктори, здатні здійснювати різноманітні ідеї;
  • прості робітники, але компетентні у своїй справі.

Внаслідок цього фірма гордо називається італійською, тільки з маленькою обмовкою: вивчаючи такі фабрики, було виявлено, що в іноземних колег є недолік — нестача високоякісних матеріалів з натурального дерева. В Україні цієї сировини не бракує, бо ми багаті карпатськими лісами. Тому і продукція Інтернет-магазину має найкраще дерев’яне обрамлення. Тому покупець отримує цілком неповторне меблювання, в якому усі елементи можна називати італійськими — від оформлення до матеріалу, зроблене на найсучаснішому обладнанні й зібране в Україні.

Уже пройшов той час, коли престижні та витончені речі інтер’єру були жорсткими й важкими. Разом з цим помінялися і традиції в дизайні, а це означає, що такі меблі стали класичним символом і ключовою характеристикою розкоші. У тому числі й для тих, хто консервативно ставиться до таких предметів, а тим більше до новинок, підтверджують, що меблі Італії справді високоякісні, вироблені, ураховуючи форми та жорсткість ліній. Обирайте найкраще та насолоджуйтеся зручністю й гарним виглядом свого придбання.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: