fbpx

Чи варто купляти закордонну побутову хімію

Суспільство 10:43, 22.02, 2021

Віра у високу якість імпортних товарів для дому, зокрема побутової хімії, пов’язана, серед іншого, з тим, що американські та західноєвропейські товари в Україні завжди асоціювалися з високою якістю, і таке переконання переважно відповідає дійсності. Наприклад, німецька побутова хімія насправді вражає своєю якістю, завдяки чому її охоче купують українські споживачі.

В чому полягає різниця

Основним питанням, яке стосується хімічної продукції, є її склад та інгредієнти, що використовуються при виробництві. Виявляється, хімічні речовини, які вироблялися в Німеччині, є більш концентрованими, що, безумовно, впливає на кількість засобів для чищення та виведення плям, які застосовуються. Німецький пральний порошок містить багато аніонних або неіонних сполук, що впливає на подальшу ефективність використовуваного миючого засобу.

У німецьких засобах для чищення більше поверхнево активних речовин, які відповідають за виведення плям. В одній упаковці німецького побутового засобу зазвичай міститься від 15% до 30% аніонних сполук. В українських засобах побутової хімії цей показник зменшується навіть до 5%. У випадку неіонних сполук різниця сягає майже 15%. У продукції, призначеній для українського ринку, більше використовуються наповнювачі.

Крім того, німецька продукція відрізняється від української також ароматизаторами. Зазвичай вони мають схожий запах та властивості, але пристосовані до уподобань споживачів. В українських засобах зазвичай не використовують такі добавки, як оптичні підбілювачі, завдання яких створити ілюзію, що білі тканини мають світліший відтінок, ніж це є насправді.

Відмінні звички споживачів

Однак виявляється, що більша концентрація складників у західній побутовій хімії не є результатом зловмисної політики виробника. Ці відмінності зумовлені різними звичками споживачів з різних країн. Українці наливають або насипають у пральну машину набагато більше миючих засобів, ніж західноєвропейці, оскільки не довіряють рекомендаціям виробника і вважають за краще додавати «про всяк випадок», тому що впевнені, що таким чином покращиться прання білизни і можна буде легше позбутися плям. Однак це не зовсім так. Використання занадто великої кількості висококонцентрованого миючого засобу може ускладнити його вимивання з білизни. У результаті ваш одяг може стати жорстким і неприємним на дотик чи навіть пошкодитися.

Незалежно від того, надаєте ви перевагу імпортній чи вітчизняній побутовій хімії, слід вибирати надійні джерела, такі як opt-price.com.ua, який гарантує високу якість, підтверджену численними замовленнями. До уваги покупців пропонуються:

  • засоби для посуду;
  • засоби для сантехніки;
  • засоби для скла;
  • миючі засоби;
  • гелі та рідкі засоби для мила;
  • білизна;
  • мило.

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: