fbpx

Чи варто переплачувати, купуючи моторну оливу motul

Суспільство 10:47, 11.08, 2022

Кожна компанія, яка виробляє моторні оливи, наголошує на тому, що використовує для створення продукції лише найкращу сировину, що є гарантією отримання високоякісних змащувальних матеріалів. Вартість деяких моторних олив досить висока, тому більшість власників середніх автомобілів не бажає витрачати величезні гроші, тому купує продукцію середнього цінового сегмента. Варто зазначити, що більшість компаній, які виготовляють як синтетичну, так і мінеральну оливу, використовують сировину перегонки нафти. Тобто це побічні продукти, які залишаються після ректифікації нафти. Саме з відходів ректифікації виготовляють моторне мастило, чим обумовлена середня вартість продукції.

Чим обумовлена висока вартість моторної оливи motul?

Ціна збільшується в залежності від кількості додаткових присадок. Компанія motul виготовляє моторну оливу високої цінової категорії. Більшість користувачів не розуміють, з чого складається висока вартість. Проте якщо зацікавитися виробництвом моторної оливи, то у більшості випадків можна потрапити на сторінки спеціальних клубів, які займаються перегонами, і неважливо, це автомобілі, мотоцикли чи взагалі авіатранспорт. Це неспроста, тому що компанія motul займається виготовленням лише моторних олив, а не переробкою нафти. Головна відмінність моторного мастила motul від інших схожих продуктів, які є на ринку, це не лише вартість, а й склад. Офіційний інтернет магазин автозапчастин Івано-Франківськ є представником MOTUL, де можна придбати моторну оливу для спортивних авто.

Чи варто переплачувати, купуючи моторну оливу motul 1

Особливості моторних олив з нафти:

  • Будь-яка продукція, що виготовлена з нафти, при нагріванні коксується з утворенням темного осаду, який пошкоджує, забиває турбіни.
  • Якщо під час звичайної їзди по місту максимальна швидкість 100 км/год, то під час перегонів швидкість значно збільшується.
  • Це створює величезне навантаження на двигун та всі системи автомобіля. Таким чином, основні вузли автомобіля під час перегонів нагріваються сильніше, ніж під час їзди по місту.
  • Ймовірність утворення темного нальоту, а також осаду значно збільшується, тому автозапчастини форд Івано-Франківськ доведеться замінювати частіше. Якщо зі звичайним автомобілем це не так помітно, то при використанні спортивних авто, які розвивають величезну швидкість, використання мастила з нафтопродуктів може викликати серйозні проблеми.
Чи варто переплачувати, купуючи моторну оливу motul 2

Особливості складу моторної оливи motul

Компанія motul як основну сировину для виготовлення моторних олив використовує лише натуральні та біологічно чисті олії. Компанія motul понад 15 років співпрацює з організаціями, які займаються покращенням екологічної ситуації. Через використання моторних олив, виготовлених з нафтопродуктів, виділяється величезна кількість вихлопних, а також шкідливих газів. При використанні моторної оливи motul такого не відбувається – через різницю у складі продукції.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: