fbpx

Центр освітніх інновацій підсумував роботу за перші два місяці

Суспільство 14:28, 30.11, 2019

Коли навчання не обмежується школою і навіть за її межами стає цікавішим.

Новостворений Центр освітніх інновацій в Івано-Франківську за два місяці діяльності має чим похизуватися, запевняють місцеві працівники. За два місяці вони організували роботу 27 гуртків для дітей. Окрім того – чимало тренінгів, семінарів та практикумів для педагогів та батьків, йдеться в сюжеті ТРК “Вежа”.

Уже в перші дні роботи Центр отримав понад сім сотень заяв від охочих відвідувати клуби саморозвитку. Нині у кожному з них – близько півтора десятка учасників. Тут вони займаються у дві зміни.

Це неабияк актуально нині, коли в Україні впроваджується освітня реформа, стверджують засновники Центру. Нова українська школа, переконані, вимагає позашкільного навчання.

Валерія – студентка Коледжу технологій та бізнесу. Вивчає спеціальність «Туристичне обслуговування», а після пар відвідує «Європейський клуб та дебати» – один із гуртків Центру. Завдяки цьому мала змогу стати слухачем на одному із пленарних засідань Верховної Ради України, а також відвідати виші Австрії, Німеччини та Франції в рамках проєкту «Вивчай мови, подорожуючи».

Виховує лідерів Ірина Рудик, керівник гуртка, а за сумісництвом – методист Центру освітніх інновацій. У її навчальній групі – півтора десятка учнів.

Днями у Центрі освітніх інновацій відбувся Мистецький марафон. Тут обговорили Новий проєкт Концепції розвитку позашкільної освіти. Першочергово розглянули програми, які можна втілити з ресурсів міського бюджету, адже на державне фінансування наразі покладатися не можуть.

Значну увагу співробітники Центру приділяють розвитку систем освіти. Нині готують чимало міжнародних проєктів. Зокрема, конкурс «Врятуємо планету разом». А ще –благодійний ярмарок різдвяних смаколиків для онкохворих дітей. У планах – об’єднати довкола себе Центри освітніх інновацій в усій Україні і навіть за кордоном.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: