fbpx

Центр польської культури у Франківську прийматиме сертифікаційні екзамени з польської мови

Суспільство 15:55, 06.02, 2021

Центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську отримав дозвіл на організацію державних сертифікаційних екзаменів з польської мови. Рішення було видане Міністерством освіти та науки Республіки Польща.

Згідно з цим рішенням Центр зможе проводити сертифікаційні екзамени з польської мови як іноземної протягом 2 років на рівнях B1-C2 в групі, достосованій до потреб дорослих, та на рівнях A2-B2 в групі, достосованій до потреб дітей та молоді, інформує пресслужба Центру.

Цього року перший екзамен відбудеться в червні у співпраці з Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника.

„Для нас це велика честь і обов’язок, оскільки ми будемо одним із небагатьох осередків в Україні, уповноважених проводити державні сертифікаційні екзамени з польської мови як іноземної. Це все ще єдине офіційне підтвердження знання мови в Польщі. Скласти екзамен зможуть усі зацікавлені у підтвердженні свого володіння польською мовою. На цей час ми перебуваємо на етапі доопрацювання деталей, щоб мати змогу надійно проводити перший та наступні екзамени”, – сказала Мар’я Осідач, директор Центру польської культури та європейського діалогу.

Сертифікат з польської мови як іноземної є єдиним державним документом, що посвідчує знання польської мови. Сертифікати дійсні необмежений період. Екзамен складають особи, які хотіли б підтвердити свій рівень знання польської мови. До цього часу найчастіше це були іноземці, які навчаються або працюють в Польщі. Сертифікат звільняє осіб, які планують навчання в Польщі, з підготовчих мовних курсів перед початком навчання.

Серед іноземців, які складають сертифікаційний екзамен, є також працівники міжнародних корпорацій, урядовці, вчителі, менеджери, працівники закордонних банків чи страхувальних агентств. Позитивний результат екзамену полегшує їм отримання постійного робочого контракту в Польщі.

Досі в Івано-Франківську Державний сертифікаційний іспит з польської мови проводив лише Центр сертифікації з іноземних мов Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: