fbpx

"Цікаві канікули-2020": викладачі та студенти ПНУ проводять онлайн-заняття для школярів

Суспільство 14:44, 22.06, 2020

Почалися заняття для франківських школярів у рамках програми проєкту “Цікаві канікули-2020” в Університеті  обдарованої дитини, який діє в Науковому парку Прикарпатського національного університету.

За допомогою платформи zoom відбулися зустрічі, дискусії та майстер-класи, зокрема в таких напрямах: освітньо-розвивальному (Школа креативних ідей «Happi Hobbi»); фізично-оздоровлювальному (Школа олімпійського резерву, «У гостях у лікаря»); мистецькому (Школа живопису, Школа «Умілі ручки», Школа танцю); загальнотехнічному (Екошкола та ін.).

Заняття провела команда волонтерів проєкту, активно впроваджуючи ідеї концепції «Нова українська школа», міжпредметні зв’язки, інтегровані заняття, інноваційні методи навчання тощо, ґрунтуючись на засадах коучингу.

Так, в школі мистецького циклу «Умілі ручки», очільницею якої є доцентка кафедри педагогіки початкової освіти Оксана Цюняк, пройшли тематичні онлайн-заняття «Гармонія творчості. Аплікація з тканини “Деревце щастя”» та «Мій кольоровий камінець». Перше провели магістрантки педагогічного факультету Василюк Богдана та Данилишин Галина, друге – студентка ІІІ курсу педагогічного факультету Богдана  Славська.

На початку заняття учасники проєкту  ділилися своїми думками про щастя, шукали відповідь на запитання: “Що таке щастя?».

Доцент кафедри фахових методик і технологій початкової освіти Михайло Гнатюк під час занять в “Школі живопису” провів для школярів майстер-клас з малювання метеликів. 

Керівниця Школи креативних ідей «Happy Hobby», доцентка кафедри педагогіки початкової освіти Любомира Ілійчук разом зі студентами групи ПО-21 Тернівською Оленою і Томин Іриною продемонстрували дітям креативні техніки малювання на воді. Окрім цього, школярі мали нагоду онлайн спостерігати за дослідами, а також зробити  паперові квіти, які «розцвітають на воді».

У рамках програми мистецької майстерні, очільницею якої є доцентка кафедри педагогіки початкової освіти Галина Русин, для дітей відбувся танцювальний інтенсив від професійного хореографа, студентки Олени Довгої.

«Рухова активність дітей дуже важлива, коли заняття проводяться онлайн, – зазначила очільниця проєкту «Університет обдарованої дитини» професорка кафедри педагогіки початкової освіти Галина Білавич, – тому ми прагнемо укласти розклад занять так, щоб щодня у дітей було заняття, спрямоване на фізичний розвиток. До прикладу, у понеділок – Школа танцю, у вівторок, четвер – Школа олімпійського резерву”.

Спортивне онлайн-заняття провели доцентка кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту, майстер спорту України з дзюдо Світлана Мальона та магістрант Назар Дуркало.

Лікарка-інтерн Івано-Франківської обласної дитячої лікарні (спеціальність «Педіатрія»), викладачка кафедри патофізіології Івано-Франківського національного медичного університету Марія Полюк поділилася з дітьми секретами, як бути здоровим, та доступно розповіла про вітаміни.

Попереду вихованців Університету обдарованої дитини – насичена літня програма.

Детальніше про проєкт «Цікаві канікули – 2020» від Університету обдарованої дитини – тут

З розкладом занять можна ознайомитися тут

"Цікаві канікули-2020": викладачі та студенти ПНУ проводять онлайн-заняття для школярів 1

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: