fbpx

ЦНАПи Прикарпаття на другому місці за результатами оцінки рівня задоволеності відвідувачів

Суспільство 12:17, 13.01, 2023

Мінцифри за підсумками роботи центрів надання адміністративних послуг у 2022 році, посилаючись на відгуки, які залишили відвідувачі в ЦНАП за допомогою qr- опитування, надали показники рівня задоволеності отриманням послуг.

За результатами цього моніторингу мережа центрів надання адміністративних послуг Івано-Франківської області посіла почесне друге місце в Україні з результатом – 91,6 %, а очолили рейтинг ЦНАПи Чернігівської області з результатом – 98,3 %, інформує прпесслужба Івано-Франківської ОВА.

У рейтингу підсумовані показники 22 областей України без врахування Донецької, Луганської та Херсонської областей та тимчасово окупованих територій Запорізької, Миколаївської та Харківської областей.

«ЦНАПи сьогодні стали центрами допомоги у вирішенні різноманітних питань, а це і психологічна підтримка, координація внутрішньо переміщених осіб, надання гуманітарної допомоги, облаштування благодійних хабів та надання державних послуг в умовах воєнного стану. Водночас розширюється перелік адміністративних послуг і покращується доступність надання цих послуг на місцях. Також працюють віддалені робочі місця та здійснюються виїзні прийоми громадян, що звернулися за послугою», – зазначив заступник голови облдержадміністрації Богдан Футерко.

ЦНАПи Прикарпаття також в п’ятірці найкращих ЦНАПів України за кількістю наданих послуг для внутрішньо переміщених осіб, а ЦНАП Івано-Франківська на п’ятому місці рейтингу «Топ-10 точок доступу». Окрім того, Івано-Франківська область є лідером в Україні за показником розвитку мережі ЦНАП (точок доступу).

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: