fbpx

Цього тижня міграційна служба Прикарпаття зобов’язала двох іноземців покинути Україну

Суспільство 18:01, 19.06, 2020

Наприкінці цього тижня працівники міграційної служби Івано-Франківської області виявили двох іноземців, кожен з яких втратив підстави для законного перебування в Україні і у встановлений строк не покинув нашу країну. У кожному разі не йдеться про те, начебто цьому завадив карантин.

Нелегальним мігрантом 30-річний громадянин Турецької Республіки став майже два роки тому, коли після закінчення строку дії дозволу на роботу в Україні чоловік у встановлений термін не виїхав, інформує управління міграційної служби в Івано-Франківській області.

Зрештою, це доведеться-таки зробити, оскільки після з’ясування всіх обставин вчинення правопорушення іноземця притягнули до адміністративної відповідальності (штрафні санкції) і зобов’язали до певної дати покинути територію України.

Аналогічне рішення про примусове повернення у країну походження прийнято й щодо 23-річного громадянина Республіки Камерун. У лютому цього року молодий чоловік завершив навчання в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, відтак підлягала анулюванню посвідка про тимчасове проживання іноземця в Україні. Утім, африканець у визначений час так і не прибув за дипломом, зігнорував візитом й до міграційної служби.

Учора чоловік отримав усе, що потрібно для повернення на африканський континент: диплом бакалавра і позначку у паспорті про зобов’язання упродовж 30-денного терміну виїхати за межі нашої країни.

Питання виїзду іноземців-правопорушників під контролем міграційної служби.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: