fbpx

Цьогоріч до військових вишів вступили 16% дівчат

Суспільство 10:49, 05.09, 2019

Під час цьогорічної вступної кампанії конкурс на окремі військові спеціальності перевищував 4 особи на місце.

2019 року на навчання до військових закладів освіти прийнято понад 3000 осіб, повідомляє “Армія-Інформ”.

Майже 70% вступників – це особи з числа цивільної молоді, 30% – військовослужбовці. До 25% збільшилась частка випускників ліцеїв, зокрема з посиленою військово-фізичною підготовкою, 16% вступників – жінки.

Про це повідомив під час брифінгу заступник директора Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України полковник Вадим Артамощенко.

“Вступники до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти, крім надання сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти або складання вступних іспитів з конкурсних предметів, обов’язково проходили психологічне обстеження, перевірку рівня фізичної підготовленості та медичний огляд”, – зазначив Вадим Артамощенко.

За його словами, конкурс на навчання у військові навчальні заклади становив – від 1,1 до 4,29 осіб на одне місце.

Найбільшою популярністю серед випускників ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою користувались Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Військова академія (м. Одеса).

Найпопулярнішими серед цивільної молоді були високотехнологічні спеціальності.

“Цього року до військових закладів освіти прийнято на навчання 77 сиріт, 11 осіб із сімей загиблих та 254 особи з сімей військовослужбовців, які брали участь в АТО, що становить 12% від загальної кількості зарахованих”, – повідомив Вадим Артамощенко.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: