fbpx

Дачні будиночки для земельних ділянок різної площі

Суспільство 18:04, 21.07, 2021

Дача давно перестала бути об’єктом примусової праці на земельній ділянці. Охочі отримувати власний урожай, звичайно, і далі продовжують працювати в саду та на городі, але тепер ці об’єкти більше асоціюються з відпочинком. Максимально комфортним такий відпочинок допоможе зробити наявність будиночка. Тоді немає ніяких обмежень, можна на дачу приїжджати на кілька днів і навіть місяців. Завдяки інноваційним технологіям дачні будиночки тепер побудувати набагато простіше і дешевше.

Плюси каркасних садових будиночків

Йдеться про каркасне будівництво. Компанія Artmetall пропонує реалізацію проєктів будь-якої складності в Дніпрі. Пройшовши за посиланням https://artmetall.ua/summer-house.html, можна ознайомитися з особливостями та перевагами співпраці, а також оформити замовлення на зведення об’єкта нерухомості. Експерти виділяють ряд переваг, якими володіють каркасні дачні будиночки, а саме:

  • невисока вартість;
  • мінімум юридичних процедур;
  • комфортність;
  • можливість підключення благ цивілізації;
  • мобільність.

Замовники отримають будівлю, яка ні в чому не поступається повноцінному заміському котеджу.

Дачні будиночки для земельних ділянок різної площі 1

Каркасний будиночок не відноситься до об’єктів капітальної забудови. Відповідно, не потрібно отримувати дозвіл на будівництво, затверджувати проєкт, проводити інженерні вишукування тощо. Досить просто озвучити вимоги фахівцям або вибрати вподобаний проєкт із запропонованих. Максимум через 3 тижні дача перетвориться в центр літнього відпочинку на свіжому повітрі.

Підключення необхідних комунальних благ

І не тільки літнього, фахівці готові запропонувати об’єкти, обладнані душовими та санвузлами. Є можливість установки котла опалення, конвекторів або монтаж інфрачервоної підлоги. Це разом з якісними тепло- й гідроізоляційними матеріалами забезпечить комфортне проживання протягом року. Навіть система вентиляції є, залишиться подбати лише про підключення інтернету, та й то багатьом достатньо мобільного. У підсумку, каркасний дачний будиночок обійдеться в кілька разів дешевше, ніж класичний заміський будинок.

Мобільність – безальтернативні можливості каркасних об’єктів

Ну і такий плюс як мобільність не зможе більше забезпечити жодна технологія будівництва. При необхідності об’єкт можна перевезти на нове місце дислокації, наприклад при покупці іншої ділянки або тривалій відсутності на дачі. Для установки не потрібен фундамент, не стануть проблемою складності з рельєфом. Хоча для більшої безпеки і практичності не завадить будівлю встановити на фундамент. Тут не потрібно облаштування масивної конструкції, досить буде стрічкового або плитного фундаменту, гвинтових паль або геошурупів.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: