fbpx

Де купити гідравліку в Івано-Франківську?

Суспільство 16:34, 04.10, 2022

Коли постає таке питання, одразу ж на згадку приходить назва Hydramech-group. Івано-Франківськ є одним із п’яти міст, де працює філія цієї провідної компанії. Вона відома тим, що вже 9 років надає великий спектр послуг у сфері ремонту та обслуговування гідравліки. Завдяки преміальному сервісу, цю компанію знає чи не кожне підприємство, яке має на балансі вантажні автомобілі та спецтехніку. 

Hydramech-group в Івано-Франківську - купити гідравліку

Які послуги можна отримати в філії Hydramech-group в Івано-Франківську?

Площа території філії становить 400 м2, з яких 160 м2 припадає на склад, де зберігається гідравлічне обладнання та запчастини для ремонту і обслуговування. Решту території займає магазин та майстерня.

Продаж запчастин та комплектуючих

На складі завжди в наявності зберігається понад 10 000 найменувань продукції, тому кожен клієнт може швидко повернути техніку в робочий стан. Клієнту достатньо повідомити марку та модель техніки (тягача), а фахівці Hydramech-group виберуть всі необхідні запчастини та комплектуючі.

Асортимент магазину охоплює:

 • Гідравлічні насоси та мотори;
 • Гідравлічні циліндри;
 • Гідророзподільники;
 • Рукава високого тиску власного виробництва (готові або на замовлення);
 • Коробки відбору потужності для гідрофікації тягачів;
 • Гідравлічні акумулятори;
 • Охолоджувачі мастила;
 • Баки з різним кріпленням для встановлення за кабіною або збоку рами (поряд із паливним баком або замість запасного колеса);
 • Сталеві та більш легкі алюмінієві баки;
 • Якісні мастила високої в’язкості для гідравлічних систем;
 • Надійні мастильні фільтри;
 • Фітинги, з’єднання, а також багато інших деталей та комплектуючих для обслуговування машин.

Компанія Hydramech-group постачає оригінальні деталі та бюджетні аналоги від провідних виробників, чия продукція отримала хороші відгуки операторів спецтехніки та водіїв тягачів. Вся продукція сертифікована та має гарантію. Якщо клієнт бажає зробити установку самостійно, фахівці нададуть детальну консультацію щодо монтажу.

У разі відсутності необхідного найменування на складі, менеджери компанії замовляють товар з заводу виробника в Туреччині та Іспанії. Термін виконання замовлення становить від 14 до 20 днів. 

Встановлення гідравліки

Спеціалісти компанії Hydamech-group надають широкий спектр послуг з монтажу гідравліки та обладнання:

 •  Монтаж гідравлічного обладнання на малі та важкі самоскиди;
 • Гідрофікація сідлових тягачів, які використовуються для роботи з різноманітними напівпричепами;
 •  Встановлення крано-маніпуляторного обладнання на автомобільне шасі;
 •  Монтаж КМУ на самоскиди, авто з вантажними платформами та ін.

Крім того, виконуємо обв’язку маслостанцій та заміну гідравліки, якщо обладнання не підлягає відновленню або його ремонт недоцільний.

Фахівці з досвідом понад 10 років встановлюють гідравлічне обладнання на території бази. Це дуже зручно для обох сторін. Майстри швидко виконують поставлене завдання, адже усі необхідні інструменти та запчастини завжди під рукою. Водії чи оператори в свою чергу одразу ж перевіряють справність техніки до того, як вона буде відправлена до місця виконання робіт. Термін здійснення монтажу – від 6 годин. 

Діагностика та ремонт гідрообладнання

У разі виходу із ладу або при вичерпанні ресурсу окремих деталей, завітайте до філії компанії в зручний для Вас час. Фахівці Hydramech-group використовують дилерські інструменти та випробувальний стенд, який дозволяє дізнатись локалізацію проблеми, оцінити стан обладнання та знайти оптимальне рішення щодо її усунення. 

Ремонтні роботи виконують фахівці з вищою технічною та інженерною освітою. Спеціалісти до дрібниць знайомі з усіма особливостями та наслідками, які можуть чекати на непідготовлену людину. Вони також регулярно вдосконалюють свої навички та опановують сучасні технології для обслуговування гідравлічних систем згідно з рекомендаціями провідних виробників. Тому компанія гарантує швидке та якісне проведення робіт. 

Виготовлення гідравліки

Виробничий цех філії Hydramech-group в Івано-Франківську обладнано провідними токарними та фрезерними станками, зварювальним обладнанням. Наявність такого устаткування та складу запчастин дозволяє компанії виготовляти:

 • Одноштокові гідроциліндри. Термін виготовлення становить від 2-х днів. Замовлення виконується по кресленням клієнта або докладному технічному рисунку;
 • Шланги високого тиску та комплектуючі до них. Зазвичай виготовляється протягом дня. Але у разі потреби, фахівці зроблять виріб протягом 30-60 хвилин у присутності клієнта. Виготовляється по зразку старого виробу або кресленням та рисунку. 
Купити гідравліку в Івано-Франківську

Сервіс європейської якості

Компанія Hydramech-group відповідально ставиться до своєї роботи та дуже дорожить високою репутацією. Усі фахівці – від консультантів до працівників ремонтного відділу, пройшли спеціальну підготовку, аби надати клієнтам справжній європейський сервіс та значно полегшити їх життя. 

Серед переваг компанії також варто виділити:

 • Гарантія на запчастини та обладнання, виготовлене на власній базі чи сторонніх виробників;
 • Встановлення гідравліки на тягачі Mercedes, Iveco, Scania, Volvo, MAN, DAF, Renault та МАЗ всіх моделей і поколінь;
 • Знижки при замовленні послуг на сайті – 10%;
 • Безкоштовні консультації щодо експлуатації гідрофікованих автомобілів та спецтехніки;
 • Вигідна ціна на товар завдяки прямому співробітництву з постачальниками деталей та комплектуючих, а також замкнутому циклу виробництва;
 • Остаточну вартість ремонту клієнт дізнається одразу після проведення діагностики;
 • Привітний та дружній персонал, котрий залюбки відповідає на усі запитання. 

Варто зазначити, що ми даємо гарантію 1 рік на обладнання за умови правильної експлуатації. Але в 99 зі 100 випадків проблем не виникає, оскільки ми докладно консультуємо з усіх питань, пов’язаних із використанням гідравліки та техніки загалом.

Філії в інших містах України

Якщо гідравлічне обладнання Вашої машини раптово вийшло з ладу під час виконання робіт в іншому регіоні Україні, компанія Hydramech-group прийде на допомогу. Окрім Івано-Франківська, компанія має філіали в Києві, Вінниці, Прилуках та Львові. Вони також укомплектовані запчастинами та сучасним обладнанням, що дозволяє здійснити діагностику та виконати ремонт у стислі терміни. 

Партнери Hydramech-group

Компанія Hydramech group є офіційним представником в Україні світових лідерів у виробництві запчастин та комплектуючих гідравліки: Bezares (Іспанія), Ferruz (Іспанія), Prima (Італія) та Hyva (Нідерланди). Компанія також напряму співпрацює з постачальниками якісних аналогів із Європи та США. Це дозволяє організації надати споживачам весь необхідний спектр запчастин, а клієнтам отримати товар у найкоротші терміни і за найвигіднішою ціною на ринку.

Постійними клієнтами Hydramech group є такі відомі компанії, як DAF Україна, VOLVO Україна, Європа-Трансагро, Нібулон та багато інших. Постійним клієнтам надаються 30% знижки на обслуговування, монтаж та ремонт гідравліки.

Щоб отримати консультацію чи узгодити час прибуття, телефонуйте до філії компанії Hydramech-group за номером +38 (067) 672-82-44.

Детальніше: https://hydramech-group.ua/ 

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: