fbpx

Дефіцит електроенергії - до кінця опалювального сезону, - Олександр Бубен

Суспільство 12:48, 02.12, 2022

На сьогоднішньому брифінгу в Івано-Франківській обласній військовій адміністрації з приводу забезпечення області електроенергією мав слово голова правління Прикарпаттяобленерго Олександр Бубен.

“Якщо ми хочемо виграти цю війну, то маємо довіряти одне одному і з повагою ставитися до тих рішень, які приймаються. Зі слів керівника Укренерго, вдалося стабілізувати ситуацію, ми вийшли на певне плато, де енергосистема балансується. Найближчим часом, можливо, ситуація покращиться”, – зазначив він.

За словами Олександра Бубена, щоденні зміни лімітів потужності слід розцінювати власне як покращення ситуації. Адже наразі область вийшла на денне забезпечення електрикою за схемою 4 на 4 – чотири години немає світла, чотири години є. Хоч загалом середньодобові вимкнення становлять від 12 до 14 годин.

Голова Прикарпаттяобленерго попередив, що дефіцит елетроенергії буде і з цим потрібно буде жити певний час.

“Десь до квітня – до кінця опалювального сезону. Якщо ми з понеділка заходили з дефіцитом 40% в області, зараз уже – 35%. Ключовий фактор, яким ми можемо балансувати, це введення графіків. Ми маємо зрозуміти одне – робимо це вперше на системній основі. Розуміємо, що буде певна критика. Та з кожним днем наші фахівці удосконалюють ці процеси. Наразі ми маємо передовсім забезпечувати критичну інфраструктуру”, – сказав він.

Також Олександр Бубен додав, що треба ще відпрацювати схеми альтернативного живлення: “Хто має світло, ставтеся ощадно до нього. Це вже благо та необхідність, це допоможе нам зменшити навантаження. Також допомагайте тим, хто не має світла та тепла”.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: