fbpx

Декілька причин купити MacBook

Суспільство 11:35, 01.07, 2022

Macbook – стильний пристрій, що забезпечує високу швидкість роботи, виконання завдань офісного та виробничого характеру. Серед переваг – престиж цього пристрою.

Чи варто звичайному користувачеві купувати macbook?

Якщо для вас неважливий престиж і немає необхідності підкреслювати високий статус, можна придбати простіший пристрій. Основна відмінність MacBook та пристроїв windows в операційній системі. Наmacbook pro 2020 використовують MacOS. Це спеціальна екосистема, яка є закритою і працює лише на пристроях компанії Apple. Саме тому програми для Windows не завжди підходять для Macos. Це варто пам’ятати та розуміти. Але в екосистемі MacOS можна синхронізувати роботу всіх пристроїв apple, з’єднавши їх у єдиний ланцюжок.

Декілька причин купити MacBook 1

Переваги макбуків:

  • Спеціальний рідкокристалічний екран Retina. Він забезпечує непомітність пікселів, роблячи зображення дуже якісним та приємним для очей. Крім того, екран має синій фільтр, який перешкоджає сильному впливу на очі.
  • Не можна не відзначити серед переваг пристрою наявність спеціального тачпада, який працює за допомогою жестів. З його допомогою можна перегортати стрічку новин і навіть прийняти дзвінок, який надходить на смартфон.
  • Також є спеціальна панель, яка об’єднала в собі кілька клавіш. Це значно спрощує роботу.
  • Багато фахівців відзначають, що макбуки компанії apple мають одну з найбільш просунутих клавіатур. Вона відрізняється коротким ходом, забезпечуючи швидкий набір тексту, що спрощує роботу спеціаліста.
Декілька причин купити MacBook 2

Сфера застосування MacBook

Найчастіше такими пристроями користуються дизайнери, фотографи. Адже за допомогою спеціального тачпада можна суттєво прискорити та спростити процес роботи. Багато художників і дизайнерів відзначають, що практично не користуються в макбуках мишею, застосовуючи тачпад, що дозволяє виконати всі завдання в короткий період часу.

Так само як і в телефонах apple, у макбуках використовується якісний процесор та відеокарта. Наявність Apple TV дозволяє транслювати на екрані телевізора все, що відбувається на ноутбуці. Це важливо у великих офісах, коли за допомогою ноутбука можна створити яскраву презентацію.

Незважаючи на поширені стереотипи про макбуки, це не лише пристрій для престижу та підкреслення високого статусу. Насамперед це лептоп, що відрізняється високою продуктивністю, чудовою якістю складання, а також тривалим періодом роботи. Спеціальна екосистема дозволяє створити закритий циклічний ланцюжок, усередині якого можна з’єднати одразу кілька пристроїв від apple, працюючи не тільки вдома і в офісі, а й у громадському транспорті.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: