fbpx

Делятинська селищна рада оголосила конкурс на створення логотипу громади

Суспільство 11:23, 01.09, 2023

Делятинська селищна рада оголошує відкритий конкурс на створення візуального стилю громади та запрошує до участі усіх креативних, талановитих та творчих особистостей, які хочуть продемонструвати своє бачення логотипу громади, а також мають бажання бути причетним до формування бренду Делятинської селищної територіальної громади.

Головне завдання конкурсу – розробка логотипу громади, що відображає її неповторність і унікальність, забезпечує її пізнаваність у візуальному комунікаційному просторі.

Призовий фонд – 3000 гривень.

Прийом робіт триває з 1 вересня до 16 жовтня 2023 року (включно).

До участі у конкурсі допускаються роботи, що підготовлені відповідно до Порядку про відкритий конкурс на створення візуального стилю громади – бренду Делятинської селищної територіальної громади та містять такі елементи візуального стилю громади: графічне зображення логотипу, фірмовий знак, фірмовий шрифт, фірмові кольори та текстовий елемент.

Логотип повинен легко сприйматися, бути зрозумілим, містити в собі оригінальний графічний елемент і текст із назвою Делятинської територіальної громади та слоган бренду. Логотип повинен бути максимально спрощеним для виготовлення, без перевантаження зайвою інформацією.

Конкурсна робота має містити приклади нанесення логотипу на індивідуально визначеному предметі (наприклад, друкованому виданні або канцелярії (брошура, папка), сувенірній продукції (футболка, чашка), вивісках та матеріалах (лайтбокс, вказівники, інсталяції, папір, картон, скло, дерево, метал, кераміка) тощо.

Обов’язково додається опис: ключова ідея, обґрунтування змісту логотипу, авторські пояснення щодо виконання логотипу та слоганом бренду.

Для участі в конкурсі необхідно до 16 жовтня 2023 року заповнити реєстраційну форму.

Конкурсні роботи з позначкою «Відкритий конкурс на визначення візуального стилю громади – бренду Делятинської селищної територіальної громади» надсилаються, або подаються на розгляд в електронному та друкованому вигляді за адресою: 78442, Україна, Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н, смт Делятин, вул. 16 Липня, 273, відділ соціально-економічного розвитку, туризму, інвестицій та проектної роботи Делятинської селищної ради, або загальної, організаційної та інформаційної роботи. Контактний телефон: 067-00-03-029 або 099-347-09-38 (з 8:00 до 17:00).

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: