fbpx

Держенергонагляд з СБУ перевіряють причини аварійної зупинки блоків Бурштинської ТЕС

Суспільство 19:07, 04.11, 2021
НА ФОТО: Бурштинська ТЕС

Фахівці Держенергонагляду разом із представниками Укренерго та Служби безпеки України проводять перевірку, щоб з’ясувати причини аварійної зупинки блоків трьох ТЕС. Серед них – Бурштинська.

Як повідомляє Держенергонагляд, перевірки зумовлені зверненням НЕК «Укренерго» та згідно з рішенням РНБО – за результатом кожної аварійної зупинки генерувального обладнання теплових електричних станцій та централей.

Так, за інформацією оператора системи передачі НЕК «Укренерго», 2 листопада змушено активовано аварійну допомогу з енергосистем інших країн. Причинами дефіциту потужності стала підвищена аварійність на енергоблоках ТЕС у період сезонного зростання споживання.

Зокрема, зранку 2 листопада виведено в аварійний ремонт енергоблок № 11 «ДТЕК Бурштинської ТЕС», що унеможливило перефіксацію енергоблока № 8 цієї електростанції на роботу в ОЕС України, що могло би зменшити в цій зоні дефіцит потужності.

Крім цього, виведено в аварійний ремонт енергоблок № 6 «ДТЕК Бурштинська ТЕС».

Комісії з розслідування технологічних порушень прибули на об’єкти. Зокрема, будуть вивчені обставини аварійних відключень на цих енергоблоках ТЕС та виконання організаційно-технічних заходів згідно з вимогами нормативно-правових актів і правил у галузі електроенергетики.

За результатами розслідування будуть складені акти, в яких встановлено причини порушень та розроблено організаційно-технічні заходи із термінами їх виконання.

В останні дні аварійні ситуації на Бурштинській ТЕС тривають. Так, 1 листопада стався порив шлакопроводу на Бурштинській ТЕС. “Колишня ДПРЧ-18”, – показав фото в групі Бурштинський екологічний канал Олексій Олійник.

Держенергонагляд з СБУ перевіряють причини аварійної зупинки блоків Бурштинської ТЕС 1

Також сьогодні о 14:08 було відключено від мережі енергоблок №7 ДТЕК Бурштинської ТЕС через спрацювання захисту, який відповідає за живлення котла водою. Енергетики оперативно вияснили причину спрацьовування захисту, усунули всі зауваження та о 17:24 год. увімкнули енергоблок №7 в мережу, поінформувало підприємство у фейсбуці.

З 1 до 4 листопада аварійні віддключення з різних технічних причин торкнулися блоків №1, 11, 2 і 7.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: