fbpx

Держпродспоживслужба знайшла глисти у замороженій рибі, що продавалася у "Метро"

Суспільство 15:15, 09.02, 2021

Розпорядженням головного державного інспектора Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області від 8 лютого тимчасово (10 робочих днів) торговому центру № 27 ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» заборонено здійснювати обіг партії харчового продукту риба «Тушка мінтая заморожена» в кількості 252 кг (дата заморозки – 06.01.2021 року, виробник – ТОВ «Аквафрост»).

Оператора ринку харчових продуктів ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» зобов’язано вилучити з обігу вищезазначену продукцію.

Справа в тому, що в ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» у відібраному зразку риби «Тушка мінтая заморожена» ТМ «ВМ» (дата виготовлення 06.01.2021 р., від партії 266 кг, виробник ТОВ «Аквафрост») за результатами лабораторного дослідження виявлені неживі гельмінти та їхні личинки (експертний висновок № 000160 п/21 від 03.02.2021 р.).

Гельмінти (від дав.-гр. ἕλμινθος — паразитичні черви / черв’яки; по-простому — глисти) — загальна назва паразитичних червів, що паразитують в організмі тварин (царство Animalia), людини (наприклад, у кишечнику або порожнині тіла, чи в інших тканинах) і спричинюють гельмінтози (англ. helminthiasis).

Читайте та обговорюйте найголовніші новини Івано-Франківська та області у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: