fbpx

Десяткам дітей надавали медичну допомогу: прикарпатців закликають не купувати небезпечну іграшку

Суспільство 17:28, 23.02, 2021

Держпродспоживслужба отримала інформацію щодо реалізації на території України небезпечної іграшки-конструктора «Неокуб», конструкція якої складена з однакових кулястих магнітів.                                                                            

“Сьогодні десяткам дітей та підлітків була надана медична допомога від шкоди, завданої організму в результаті свідомого чи несвідомого ковтання деталей (елементів) цієї іграшки”, – йдеться в повідомленні Держпродспоживслужби.

Держпродспоживслужба встановила ознаки невідповідності зазначеної іграшки вимогам пунктів 33 та 34 та пунктів 3 та 4 додатку 2 Технічного регламенту безпечності іграшок.

Працівники Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області будуть проводити позапланові перевірки характеристик іграшок-конструкторів, в складі яких є деталі, зокрема магнітні елементи, які призводять до  ризиків ковтання, удушення складними елементами такої продукції,  та вжиття заходів щодо вилучення таких іграшок з обігу.

Продавців дитячих іграшок у відомстві просять негайно повідомляти про продукцію, яка ними розповсюджена та яка становить ризики для споживачів.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: