fbpx

Детально про насоси для перекачування пального та хімікатів

Суспільство 16:47, 22.08, 2023

Насос для перекачування пального широко використовується в нафтопереробній та хімічній промисловості, автозаправному бізнесі, будівництві, комунальному та сільському господарстві, авіації. Такий агрегат дозволяє оперативно та безпечно роздавати нафтопродукти з однієї ємності до іншої, а також заправляти легкові, вантажні автомобілі, спецтехніку, аграрні машини. Багато нових моделей можуть похвалитися високою продуктивністю, компактністю, простотою експлуатації. На вебсайті https://petroline.ua/ru/nasosi-dlya-perekachki-ta-zapravki/ можна підібрати насос для пального для використання в побуті або для різних галузей промисловості.

Основні різновиди насосів

На ринку насосного обладнання представлені насоси, які відрізняються способом встановлення, розміром та вагою, типом приводу, матеріалом виготовлення чи продуктивністю. Такий пристрій переважно складається з важелів, поршня, перепускного клапана, електродвигуна. У комплект може входити фільтр грубого очищення, фітинги, затискачі для кріплення труби або шланга, ємність для рідини.

До найбільш затребуваних та поширених насосних установок для перекачування ПММ варто віднести:

  • Шестеренні. Такі моделі використовуються для передачі високов’язкої рідини (мазут, технічне мастило). У їхньому корпусі розташовуються провідні та ведені шестерні. Провідна шестерня знаходиться у постійному зчепленні з веденою і приводить її в обертальний рух. При регулярній експлуатації подібного насосного обладнання швидко зношуються опори шестеренних коліс.
  • Поршневі. Усередині агрегатів є поршні з всмоктувальними та нагнітальними клапанами, які здійснюють зворотно-поступальні рухи. Помпа поршневого типу переважно використовується для роботи із в’язкими нафтопродуктами під високим тиском, який виникає в спеціальній камері.
  • Відцентрові. Це найбільш популярне насосне обладнання, яке використовується для доставки трубопроводом кислотних і лужних середовищ, зрідженого газу або інших нафтопродуктів. Такі агрегати відрізняються підвищеною зносостійкістю, високою потужністю та міцним вибухозахищеним корпусом. Вони добре витримують вплив агресивних середовищ та здатні переміщувати рідину до 80°C.

Також у продажу можна зустріти занурювальний насос. Він дозволяє відкачувати рідини з нижніх рівнів резервуара чи свердловини. На сайті 

https://petroline.ua/ru/nasosi-dlya-palnogo/ можна підібрати паливний електронасос з різними параметрами та технічними характеристиками.

Що необхідно врахувати під час вибору насоса

До насосного обладнання висуваються жорсткі вимоги щодо безпеки у зв’язку з високою вибухо- та пожежонебезпечністю рідин, що перекачуються. При виборі насосів слід враховувати наступні нюанси:

  • Тип приводу. Надається можливість вибрати ручні, пневматичні чи електричні моделі. Електричний насос варто встановлювати у тих місцях, де є доступ до централізованого джерела живлення. Ручні насосні установки оптимально підійдуть за відсутності електрики, стисненого повітря.
  • Тип палива. Важливо підібрати агрегат, який зможе ефективно взаємодіяти з різними за хімічним складом та властивостями рідинами. До них належить дизель, бензин, дизпаливо, гас, розчинники, антифриз.
  • Діапазон продуктивності. Для побутового використання підійдуть моделі, що перекачують до 70 літрів палива за одну хвилину. Якщо потрібно перекачувати великі обсяги нафтопродуктів, то варто вибрати потужніше насосне обладнання.

Якщо відповідально поставитися до вибору паливної помпи, то можна легко і швидко перекачувати ПММ, уникнувши додаткових незручностей та значних грошових витрат.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: