fbpx

Ділова англійська онлайн: курси, блоги і подкасти для самостійного поліпшення мови

Суспільство 19:15, 18.10, 2021

Англійська онлайн: добірка корисних ресурсів для тих, хто вчить іноземну для бізнесу. Тематичні курси, блоги та подкасти англійською для самостійного поліпшення знань.

Ділова англійська онлайн: корисні ресурси для поліпшення мови

Курси ділової англійської онлайн – відмінна можливість для фахівців з високою завантаженістю і ненормованим робочим графіком вивчати іноземну. Великий вибір офлайн- і онлайн-курсів дозволяє фахівцям з різними потребами і рівнем володіння мови підібрати ефективну програму навчання. Ознайомитися з доступними онлайн-курсами нашої школи можна тут. Дистанційний формат навчання дозволяє продовжити вивчення мови навіть під час відряджень, відпустки або в умовах карантину.

Раніше ми вже розповідали про особливості та переваги онлайн-навчання англійської, сьогодні розглянемо кілька ресурсів для поліпшення знань на додаток до навчання на курсах.

Ділова англійська онлайн: курси, блоги та подкасти

На додаток до онлайн-курсів важливо самостійно покращувати знання мови. Це може бути читання літератури, перегляд фільмів та роликів на Youtube, прослуховування подкастів і багато іншого – виберіть цікавий і зручний для себе варіант для регулярної практики мови. З їх допомогою можна покращити комунікативні навички, сприйняття мови на слух, познайомитися з особливостями ведення бізнесу в інших країнах.

Платформи для вивчення англійської онлайн:

 • Coursera – програми від провідних світових університетів, великий вибір профільних бізнес-курсів англійською, можливість отримати сертифікат по закінченню навчання;
 • Edx – великий вибір онлайн-програм для поліпшення ділової англійської: правил листування, ведення переговорів, спілкування з клієнтами та інші. Можна пройти навчання від фахівців University of Washington, Arizona State University, University of Michigan та інших;
 • Futurelearn – короткі і тривалі курси для поліпшення бізнес-англійської онлайн, професійних навичок і soft skills для успішної роботи в міжнародній компанії.

Youtube-канали, які допоможуть поліпшити ділову англійську:

 • ролики на бізнес-тему від JenniferESL;
 • тематичний канал Business English Pod;
 • плейлист Learn Business English від engVid;
 • тематичні відео від BBC Learning English;
 • TED – виступи фахівців з різних сфер, в тому числі бізнесу.
Ділова англійська онлайн: курси, блоги і подкасти для самостійного поліпшення мови 1
Курси іноземної онлайн допоможуть фахівцям з високою завантаженістю покращувати знання мови у вільний час

Подкасти для поліпшення іноземної для бізнесу:

 • Business English Pod: Learn Business English Online – епізоди на різні теми бізнес-англійської для людей із середнім і просунутим рівнем знання мови;
 • Workplace English Podcast – подкаст з корисними порадами для тих, хто вивчає англійську для бізнесу;
 • English with Kirsty – епізоди з порадами і думкою фахівців з вивчення профільної іноземної;
 • All Ears English Podcast – захопливий спосіб вивчити американську англійську для повсякденної роботи і спілкування;
 • Down to Business English: Business News to Improve your Business English – в кожному випуску ведучі обговорюють ділові новини, знайомлять з профільною лексикою і фразами, які належать до бізнесу.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: