fbpx

Discursus видає книжку про емоційне вигорання українки в Нідерландах

Суспільство 19:46, 15.08, 2019

Нова книжка есеїстики Оксани Лозинської від івано-франківського видавництва Discursus вийде до Форуму видавців.

“Коли жарти вичерпуються. і вичерпуються всі сили. коли настає втома, апатія. в н у т р і ш н є в и г о р а н н я. саме про цю дивну хворобу сучасності ця красива жовта книжка.

Її авторка Oksana Lozynska не лише пережила цю хворобу, а й зуміла винести і зафіксувати досвід боротьби і перемоги над нею. Книжка вже в друкарні. У вересні в книгарнях і на Форумі видавців”, – презентує новинку в мережі видавець Василь Карп’юк.

Видавницво Discursus вже оголосило передпродаж нової книжки.

«Шлях до себе. Відверто» – це історія молодої українки про міграцію та інтеграцію в Нідерландах.

Авторка Оксана Лозинська розповідає про власний досвід навчання і викладання в голландських вишах, про систему нідерландської вищої освіти та проектно-дослідницьку діяльність, про культурний шок, про емоційне вигорання як діагноз та його лікування в Нідерландах, про медитацію і її вплив на самопочуття людини, про занурення в нідерландську мову і культуру. Як пише сама авторка: «Ця книга – про самореалізацію й успіх, злети й падіння, особистісний та професійний ріст. Це моя відверта історія про те, як не втратити себе на життєвому шляху».

До 15 вересня триває передпродаж книжки за акційною ціною 125 грн. Після 15 вересня вартість буде 150 грн, інформує видавець.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: