fbpx

Дітей з Франківська приймуть на оздоровлення у Румунії та Польщі

Суспільство 18:42, 16.06, 2022

З Івано-Франківська відправлять на відпочинок у закордонні табори дітей-переселенців та місцевих.

Про це Суспільному розповіла директорка департаменту освіти та науки міськради Вікторія Дротянко.

З її слів, прийняти дітей зголосилися в таборах Румунії та Польщі. На початку липня, каже Вікторія Дротянко, оздоровлюватися за кордон поїдуть приблизно 70 дітей. Їх супроводжуватимуть вчитель та голова батьківського комітету.

“Торік в нас було звичайне таборування та оздоровлення, яке цього року не зможемо провести з певних причин. Ми спілкуємося з нашими партнерами з-за кордону та просимо взяти на оздоровлення наших і внутрішньо переміщених, і дітей з громади, батьки яких зараз воюють. Також просимо за дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Зараз ми ведемо перемовини, підготували вже відповідні матеріали для того, щоб наші закордонні партнери їх розглянули та все ж таки запросили наших дітей на таборування”, — каже Вікторія Дротянко.

Зараз на території громади з 10:00 до 13:00 працюють 11 таборів у міських ліцеях. Там діти можуть вивчати англійську, французьку та польську мови, вебдизайн чи християнську етику. Наразі ці табори відвідали майже 260 дітей, розповіла Вікторія Дротянко.

“Ці табори трохи відрізняються від звичних. У них немає харчування, немає сну, там — обмежений час перебування. Ми не знали, чи буде попит на них, але, як виявилося, протягом місяця діти із задоволенням відвідують школи. Найбільше долучаються, звісно, до мовних таборів”, — додала Вікторія Дротянко.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: