fbpx

Дівчата краще склали ЗНО, ніж хлопці, – Центр якості освіти

Суспільство 16:49, 15.08, 2019

Дівчата показали кращі результати, ніж хлопці, за підсумками державної підсумкової атестації у вигляді ЗНО.

Про це на пресконференції повідомив в. о. директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко, інформує ТСН. 

Приміром, на ДПА із ЗНО з української мови високі результати показали 17,8% дівчат і 6,6% хлопців. Достатній рівень знань мають 32,8% дівчат і 21,7% хлопців, середній рівень – 39,5% дівчат і 47,8% хлопців, а початковий – 9,9% дівчат і 23,8% хлопців.

За словами Бойка, з інших предметів результати за гендерною ознакою розподілилися приблизно так само.

Крім того, кращі результати ЗНО мають випускники гімназій, ліцеїв і колегіумів, а гірші – закладів профосвіти. Така ж ситуація спостерігалася і попередні роки, кажуть в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Найкраще склали ЗНО випускники з Києва і Черкаської області. Найгірше – на Закарпатті, Рівненщині та Чернівецькій області.

Як повідомлялося раніше, в Українському центрі оцінювання якості освіти порахували, де найкраще цьогоріч написали ЗНО. Найбільше тих, хто набрав 200 балів із 200, – у Києві, Львові, Харкові та Дніпрі. А от найменша кількість відмінників – у Кіровоградській області. Там всього одному учаснику тестування вдалося отримати максимальний бал.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: