fbpx

Для чотирьох сіл Івано-Франківської громади купили майже 2000 сміттєвих баків

Суспільство 19:15, 02.02, 2023

Мешканці ще чотирьох сіл Івано-Франківської громади – Підпечери, Підлужжя, Березівка та Камінне – отримають індивідуальні контейнери для збору побутових відходів. Для них закупили 1818 баків. Про це повідомив заступник міського голови, директор Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Михайло Смушак.

“Роздачу контейнерів у Підлужжі та Підпечарах заплановано з 13 лютого. Про роздачу баків для сміття жителям решти сіл громади – повідомимо додатково. Загалом, для жителів сіл Івано-Франківської МТГ ми за два роки придбали 4375 контейнерів для сміття”, – зазначає Смушак.

Систему збору побутових відходів у індивідуальні контейнери та поденний їх вивіз уже запроваджено у селах: Угорники, Вовчинець, Микитинці, Крихівці, Драгомирчани, Чукалівка, Узин, Добровляни, Колодіївка.

За словами Смушака, до кінця 2023 року планують забезпечити такими контейнерами усі 18 сіл Івано-Франківської громади.

Тендер на придбання контейнерів для сіл Підпечери, Підлужжя, Камінне та Березівка був проведений минулого року. За право поставити контейнери змагалися шість учасників. Перемогло ТОВ  “УКР.БІЗНЕСІНВЕСТ”, зареєстроване у Дрогобичі на Львівщині, яке погодилося поставити 1818 контейнерів за 1 897 992 грн (1044 грн за один).

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: