fbpx

Для дітей і дорослих: франківка відкриває українсько-американську онлайн школу

Суспільство 10:14, 11.01, 2021
НА ФОТО: Оксана Кваснишин, фото Роксолана Сьома

Франківка Оксана Кваснишин, яка тривалий час мешкає і лікується за кордоном, повідомила про відкриття благодійного проєкту – Українсько-американської онлайн школи для дітей і дорослих.

“Разом із Благодійний Фонд “Міжнародна Асоціація Підтримки України” ми стартуємо з новим освітнім проектом – Американо-Українська online школа для дітей та дорослих. Як це? Для малих – це зрозуміло, а от для дорослих українців? Саме так! Для малих і дорослих. Ми робимо особливу ставку на дорослих. Адже вчитися ніколи не пізно! Це будуть лекції, які змінюватимуть життя. Лекції, які надихатимуть”, – розповідає Оксана Кваснишин.

У новій школі основним предметом є українська мова (від алфавіту до підготовки до ЗНО) та інші предмети, які стосуються України та її місця в світі. А також історія, право, мистецтвознавство, живе спілкування, риторика, журналістика, шахи, творчі майстерні тощо.

Школа – благодійний проєкт.

“Ми прийняли рішення, що 70 відсотків доходу (оплати за навчання) йтиме на благодійність. На те, що стосуватиметься України та українців: на друк і закупівлю українських книг, на психологічну і реабілітаційну допомогу, на будівництво, на їжу і найнеобхідніше для тих, хто цього потребує. На реалізацію освітніх проектів і багато всього іншого, що принесе користь людям”, – пояснила вона.

Допомога тим, хто у скруті, – ще один важливий напрямок, який активно розвиватиме школа.

“Це буде робота з тими, від кого часто відвертаються. Для тих, хто хоче, але не може піднятись. Для тих, кому потрібна допомога, щоб вибратися зі складних життєвих перипетій. Адже часто буває так, що потрібні зовсім не фінанси, а Слово, яке надасть впевненості звернути гори”, – додає Оксана Кваснишин.

Головний принцип школи онлайн – Edutainment. Вчись, граючись.

“Ви можете помножити чи поділити трицифрове число на трицифрове? А наші вчителі математики легко навчать це робити. І взагалі, усе навчання відбуватиметься у грі. Дитина має любити навчатися, і ми в цьому допоможемо. Стежте за дописами і долучайтесь до нас!” – запрошує засновниця.

У Франківську Оксана Кваснишин з 2013 по 2016 рр. заснувала і вела Школу професійної журналістики Оскільки ідея зі школою принесла хороші плоди, зазначає журналістка, було прийнято рішення творити далі, щоб приносити користь людству.

“Наступного тижня запрацює сайт. На ФБ-сторінці школи буде подано анкету для реєстрації. Так само регулярно з”являтиметься інша інформація. Поки всі питання можете адресувати мені в приватні повідомлення”, – додала Оксана Кваснишин.

Для дітей і дорослих: франківка відкриває українсько-американську онлайн школу 1

КУРС писав, що журналістка Оксана Кваснишин бореться з онкологією 

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: