fbpx

Для франківських школярів організовують безкоштовну "Годину коду"

Суспільство 12:20, 12.12, 2019

Івано-франківських дітей навчають ІТ-технологіям через соціальний проєкт «Година коду»

«Година коду» – це щорічна міжнародна акція, яка відбувається у всьому світі під час Тижня інформатики в першій декаді грудня. Івано-франківський ІТ Кластер вже 4 роки поспіль організовує візити місцевих школярів та ліцеїстів до ІТ-компаній, і щороку кількість учасників зростає. ІТ Кластер співпрацює з ІТ-компаніями, університетами, які приймають візитерів, Департаментом освіти міської ради, місцевими школами і безпосередньо з викладачами інформатики. 

Для франківських школярів організовують безкоштовну "Годину коду" 1
Для франківських школярів організовують безкоштовну "Годину коду" 3
Для франківських школярів організовують безкоштовну "Годину коду" 5

«Вважаю, що у кожного має бути така можливість та доступ до вивчення інформатики. Адже знання інформатики – це не тільки майбутня робота в ІТ-галузі, що власне є хорошою перспективою. Це також розвиток важливих вмінь та навичок: логіки, креативного мислення, стратегічного планування, розв’язування задач та безліч іншого, що стане в пригоді незалежно від вибору професії в подальшому», – розповідає директорка Івано-Франківського ІТ Кластеру Мар’яна Озорович

«Година коду» (Hour of Code) – безкоштовна міжнародна освітня ініціатива, що спрямована на популяризацію ІТ серед учнів шкіл за допомогою проведення одного спеціально розробленого інтерактивного уроку інформатики. За час існування ініціативи в ній взяло участь понад 100 мільйонів школярів зі 180 країн. 

У ІТ-компаніях та університетах заздалегідь готуються до візитів діток, створюють презентації, проводять екскурсії та, звісно, тематичні заняття з інформатики в межах “Години коду”. Всі учасники отримують іменні міжнародні сертифікати Hour of Code, і дехто з школярів має вже справжню колекцію з різних років.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: