fbpx

Для франківських водіїв створять додаток, який показуватиме завантаженість парковок

Суспільство 14:15, 25.11, 2021

Франківські інспектори з паркування почали працювати з новим обладнанням і новим програмним забезпеченням з прямим доступом до баз даних МВС. Про це повідмив заступник міського голови Михайло Смушак.

«Фактично зараз, побачивши порушення правил дорожнього руху, інспектору достатньо буде просто зробити фото порушення сертифікованим планшетом, вибрати пункт порушення ПДР, і автоматично за номером йому з‘являться всі дані власника авто, на якого буде складено постанову про вчинене правопорушення і зареєстровано у відповідних реєстрах МВС», – зазначає Смушак.

Також завдяки портативному принтеру інспектор на місці матиме змогу роздрукувати повідомлення про вчинене адміністративне правопорушення і залишити його автовласнику. До цього все це інспектори змушені були робити вручну, витрачаючи значно більше часу.

Усі штрафи, накладені інспекторами з паркування, будуть відображатися в системі «Дія».

«Що дуже важливо і чого ми давно прагнули, уже незабаром інспектори з паркування зможуть перевіряти факт оплати в паркомат за паркування автомобілів на майданчиках для платного паркування. Наголошуємо, саме в паркомат! Ми повинні позбутися необлікованих коштів, які сплачуються в руки паркувальникам. Як і не повинно бути самих паркувальників», – вважає Михайло Смушак.

За його словами, наступним важливим рішенням для містян буде спеціальний мобільний додаток, в якому будуть відображені всі майданчики для платного паркування на вулицях міста і завантаженість цих майданчиків. Щоб водії могли оперативно орієнтуватися, є чи немає вільних місць на тій чи іншій парковці, і наперед планувати місце паркування свого автомобіля.

Усі ці зміни стали можливими завдяки співпраці з ТОВ «ЮНІП УКРАЇНА», які є лідерами на ринку України в цій сфері.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: