fbpx

Для "малих" забудовників запровадили оформлення документів онлайн

Суспільство 09:23, 22.12, 2019

З 24 грудня через Електронний кабінет забудовника можна буде отримати 9 адмінпослуг у сфері містобудування, інформує управління з питань архітектурно-будівельного контролю Івано-Франківська.

Доступ до електронного кабінету здійснюється через вебсайт – https://e-dabi.gov.ua/ цілодобово сім днів на тиждень (24/7).

Підключення та доступ користувачів здійснюються безоплатно.

Йдеться про онлайн послуги для будівництва об’єктів незначного класу СС1, пояснили в Мінрегіонбуді. Як декларативного, так і дозвільного характеру

«Людям, які хочуть збудувати об’єкти, які відносяться до незначного класу наслідків і будуються за декларативними процедурами – приватний будинок, гараж, господарська будівля  чи кав’ярня, — відтепер не потрібно проходити через гіркі кола бюрократії, щоб задекларувати будівництво. Через Електронний кабінет забудовника з 23 послуг, які надає Державна архітектурно-будівельна інспекція, люди  отримуватимуть 9, які користуються найбільшим попитом», — повідомила Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак.

У систему встановили  певні запобіжники.

«Все залежить від якості інформації, яку людина буде завантажувати в систему. Якщо у неї буде відсутня інформація про те, що земельна ділянка, на якій планується будівництво, належить їй на законних підставах і ця інформація є в реєстрі з відповідними кадастровими номерами, то система не пропустить. Все має бути належним чином оформлено з точки зору прав власності  на цю землю або прав користування цією землею, що використання земельної ділянки повинно відповідати її цільовому призначенню – і тільки тоді система пропустить і дозволить в автоматичному режимі отримати послуги”, – зазначила міністерка.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: