fbpx

Для новоствореного прикарпатського батальйону придбали обладнання на 1,2 млн грн з обласного бюджету

Суспільство 20:08, 12.09, 2023

Сьогодні у Франківську представники обласної військової адміністрації передали для новоствореного батальйону обладнання на понад мільйон гривень.

Для батальйону передали чергову партію допомоги, – а це 30 портативних радіостанцій Motorola, дві електричні промислові плитки, 100 метрів погонних кабелю. Усе це придбали за рахунок коштів обласного бюджету у сумі майже 1 мільйон 200 тисяч гривень на виконання заходів регіональних програм підтримки військовослужбовців.

«Сьогодні військові новоствореного батальйону потребують чимало речей. Тому ми спільно вишукуємо різноманітне обладнання та техніку, – розповіла голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук. – Намагаємося забезпечувати усі запити».

Також підтримали військовослужбовців і працівники Служби відновлення та розвитку інфраструктури в області. Для них вони передали два дрони.

За словами представника батальйону, на сьогодні бійці забезпечені усім необхідним на 80 відсотків, тому будь-яка підтримка є потрібною і важливою.

Для новоствореного прикарпатського батальйону придбали обладнання на 1,2 млн грн з обласного бюджету 1

Для новоствореного прикарпатського батальйону придбали обладнання на 1,2 млн грн з обласного бюджету 2

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: