fbpx

До 21 лютого Прикарпаттяобленерго запровадило графіки обмеження для підприємств

Суспільство 15:20, 06.02, 2023

На час прогнозованого зниження температури 21 підприємство області з 7 до 21 лютого має обмежити кількість електрики, яку споживає.

Через складну ситуацію в енергосистемі, збереження дефіциту електроенергії та зростання споживання електроенергії через зниження температури НЕК «Укренерго» довело до Прикарпаттяобленерго ліміт споживання, який передбачає зниження споживання електричної потужності.

Відповідно до цього товариством прийнято рішення в період з 7 лютого до 21 лютого 2023 року на території області ввести Графіки обмеження споживання електричної потужності.

Графіки обмеження споживання електроенергії доведені до 21 енергоємного підприємства області. Перелік цих підприємств Обленерго узгодило з ОВА.

До кожного підприємства доведені Графіки обмеження електричної потужності. Згідно з ними підприємства повинні переглянути свої виробничі цикли, щоб дотримуватися графіків. У разі їх недотримання енергетикам доведеться їх обмежувати в електропостачанні.

Прикарпаттяобленерго звернулося до енергоємних підприємств області свідомо обмежити споживання електроенергії, щоб стабільно пройти період можливого різкого зниження температури повітря.

Також прийнято рішення, що при зниженні температури повітря до -10 градусів 12 котелень, які потрапили у чергу 4.3, вимикати не будуть.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: