fbpx

До Івано-Франківської ОТГ приєдналися ще три села

Суспільство 14:12, 20.11, 2019

Депутати міської ради підтримали рішення про надання згоди на добровільне приєднання ще трьох сіл – Березівки, Колодіївки та Підпечар – до Івано-Франківської ОТГ.

Це стало другим рішенням у цьому питанні. Далі – погодження з обласною облдержадміністрацією та третє, останнє рішення сесії.

“Для нас головним є принцип добровільності. Нема примусових рішень – лише добровільне об’днання сіл у велику Івано-Франківську родину. Й вже маємо позитив для міста від створення ОТГ. Нам зменшили реверсну дотацію, збільшили медичну та освітню субвенцію. Також очікуємо на інфраструктурну субвенцію”, – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Нагадаємо, Івано-Франківську міську громаду було створено 9 жовтня цього року, коли відбулись фінальні сесії Івано-Франківської міської та Черніївської і Підлузької сільських рад, що затвердили приєднання цих двох сіл до Івано-Франківська.

КУРС писав, що Івано-Франківська ОТГ розпочала процедуру приєднання ще шести сільських рад – до міської ради за спрощеною процедурою, яка передбачена для міст обласного значення, приєднуються села Березівка, Братківці, Добровляни, Підпечери, Узин та Колодіївка. Сьогодні міська рада надала згоду на приєднання трьох із них.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: