fbpx

До Івано-Франківської ОТГ спробують приєднати ще чотири села

Суспільство 16:05, 14.05, 2020

Сьогодні, 14 травня, в Івано-Франківську відбулось засідання виконавчого комітету, на якому погодили приєднання до міської ОТГ ще чотирьох сіл.

Насамперед мова йде про Братковецьку та Узинську сільські ради. Це рішення виконкому відправляють на розгляд сесії 22 травня, інформує Фіртка.

“Це третє, кінцеве рішення”, – пояснив керуючий справами виконкому Ігор Шевчук.

Як повідомив на своїй сторінці міський голова Руслан Марцінків, також на виконкомі йшла мова про ще дві громади – вони проходять друге рішення.

“Сьогодні на засіданні виконавчого комітету проголосували за добровільне приєднання Тисменичанської, Каміннецької сільських територіальних громад до Івано-Франківської міської територіальної громади”, – повідомив Марцінків.

Нагадаємо, у жовтні на сесії Івано-Франківська міська рада прийняла остаточне рішення щодо приєднання Підлузької і Черніївської сільських рад до складу Івано-Франківської міської територіальної громади.

Ці кінцеві рішення стали початком офіційного формування об’єднаної територіальної громади навколо Івано-Франківська, до складу якої згідно з перспективним планом мають увійти 15 навколишніх територіальних громад.

Нагадаємо, 9 жовтня цього року була створена Івано-Франківська міська територіальна громада, до якої увійшли міська рада Івано-Франківська та сільські ради Чернієва та Підлужжя.

Згодом до міської громади приєднали громади  Березівки, Колодіївки та Підпечар.

Наприкінці грудня минулого року міська рада Івано-Франківська прйиняла рішення про приєднання села Добровляни Тисменицького району

Пізніше ОДА погодила приєднання Братківців і Узина до Франківська

Також Івано-Франківська ОДА погодила приєднання Чукалівки до Франківська

Читайте та обговорюйте найголовніші новини Івано-Франківська та області у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: